To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

problemy z owulacją jako nastolatka a starania o ciążą

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justynka7
mam 24 lata jak mialam około 18 odchudzałam się w związku z tym nie miałam jakiś czas miesiączki nie pamiętam dużo z wizyt u ginekologa bo szczerze wtedy to mnie niewiele obchodziło ale coś mówili że mam za mało tłuszczu przez to jakiś hormon nie może sie produkować i pęcherzyk graafa nie pęka tyle pamiętam, miałam tez torbiel która sama zniknęła
potem bez leczenia wszytko wróciło do normy po jakimś czasie zaczełam brać pigułki(nie leczniczo tylko by się zabezpieczyć) mineły sobie lata:) i teraz bardzo chciałabym mieć dziecko i się zastanawiam czy te problemy z przeszłości mogą mi to utrudniC????;/ proszę o pomoc
Eliszka
Myślę, że nie dowiesz się dopóki nie sprawdzisz...
justynka7
STARAMY się od 3 miesięcy wiem ze do roku można ale... to pewnie może mieć wpływ wątpie ze samo się tak wszystko naprawiło razem z końcem odchudzania choć mam taką nadzieję
Eliszka
Ja też starałam się właśnie trzy miesiące zanim się udało, to że jeszcze nie wyszło wcale nie oznacza, że jest coś nie tak...
W końcu minęło tochę czasu od tamtych problemów...
Jeśli chcesz dowiedziec się czegoś konkretnego powinnaś iść do ginekologa i jemu wszystko wyjaśnic, może zaleci jaieś badania, tylko to odpowie na twoje pytanie.

Najważniejsze to nie zakładać z góry że coś jest nie w porządku.
eni20
napewno wtedy mials niedobor estrogenow, mysle ze teraz jest juz ok i sie wyregulowalo, brals tabl, jak sie racjonalie dozywiasz teraz to mysle ze nie ma problemu, potrzeba czasu, jak nie wyjdzie jeszcze rpzez 6miesiace to idz do gina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.