To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie najlepiej do SANATORIUM !!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Grzegorz
Witam wszystkich serdecznie. Mam wdomu małego 2,5 letniego brzdąca i chcielibyśmy z żoną wybrać się z nim gdzieś do sanatorium. Złożyliśmy odpowiednie dokumenty do NFZ, ale to czekanie może każdego wykończyć, a po drugie słyszałem że przydzielane ośrodki nie zawsze są takie jakie byśmy chcieli. Postanowiliśmy wybrać się prywatnie, tylko zabardzo niewiemy gdzie byłoby najlepiej. Potrzebuje adresy lub telefony do wypróbowanych już ośrodków najlepiej nad morzem gdyż nasz małuch ma częste problemy z krtanią i taki klimat mu sprzyja. Mogą być ośrodki z zabiegami, najlepiej żeby był to typowy ośrodek dla dzieci. Napewno wielu z Was w takich było i widać to po forach, ale nigdzie nie ma żadnych konkretnych adresów. Jeżeli możecie to będe bardzo wdzieczny.Pozdrawiam
sterna_aga
Gorąco polecam Jarosławiec nad polskim morzem. Ceny przystępne i zróznocowanew zalezności od turnusu i rodzaju kwatery. Jedyne na co mogłam tam narzekać to to że BYŁO ZA KRÓTKO. Byłam tam kilkakrotnie z synkiem. Rewelacja!!! Otrzymałam dofinansowanie z PEFRONU za każdym razem - w rezultacie płaciłam połowę za siebie, za dziecko nic, a pozostałe osoby wg stawek.

https://www.sanatorium-panorama.pl/

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.