To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zainteresowania Waszych pociech

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beata73
Witam,
zajrzałam tu pierwszy raz, bo częściej goszczę na czerwcówkach 2007 (córcia Łucja z 3.07.07), tak sobie pomyślałam, że mogłybysmy pogadać, czym interesują sie Wasze dzieci. Co Wy na to?
moko.
Hej Beata
Mój Oskar w skali zainteresowania to wygląda tak.
1 pływanie
2 czytanie
3 pisanie opiwiadań
A potem dochodzi np. jazda na nartach, łyżwach ale to okresowo
sterna_aga
Witajcie dziewczyny.
Mój Patryś jest maniakalnym czytelnikiem - książki łyka dosłownie całe:) Uwielbia historię - zglebią wiadomości i czasem wpędza mnie w kłopot, nie potrafię mu odpowiedzieć na pytania:).
A do tego zakochany w piłce nożnej - wydarzenia, rozgrywki, piłkarze - czyta i ogląda. A do tego ćwiczy, regularnie chodzi na treningi.
Magduś
Norbert na pierwszym miejscu przede wszystkim kocha piłkę nożną. I nie ma tu przesady w słowie "kocha", on tym po prostu żyje. Od 3 lat gra w drużynie Orlików Kolportera Korony, jeździ na turnieje, prowadzi swój bloog (oczywiście tematyka piłkarska). Na treningi chodzi niekiedy 5 razy w tygodniu.
Oprócz tego oczywiście gry komputerowe ale jest również nałogowym czytaczem (co mnie bardzo cieszy). Przeczytał wszystkie części Harrego Pottera, którego jest zresztą fanem.
sterna_aga
CYTAT(Magduś @ śro, 05 gru 2007 - 13:31) *
jest również nałogowym czytaczem (co mnie bardzo cieszy). Przeczytał wszystkie części Harrego Pottera, którego jest zresztą fanem.



skąd ja to znam!!! i z utęsknieniem czeka na nową część:)
A mówią, ze nasze dzieci nie czytają....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.