To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

slomka
Witam
Pewnie temat juz byl na tapecie, ale nie udalo mi sie go odnalezc. Prosze o informacje, bo mimo, ze malutka nie ma jeszcze roczku to juz w niektorych przedszkolach nie ma szans aby sie dostac.
Czy moglybyscie mi polecic jakies dobre przedszkole - najlepiej w okolicy Sepolna, Biskupina, do ktorego jeszcze jest badz bedze szansa sie dostac.
Monika ww
ja mieszakam na Sępolnie, polecam przedszkole na Wittiga

jak wybierałam przedszkole dla syna to byłam we wszystkich na Wielkiej Wyspie i wybrałam właśnie to, przede wszystkim świetny personel i domowa atmosfera, przedszkole mieści się w poniemieckiej willi otoczonej ładnym ogrodem z dobrze wyposażonym placem zabaw, szeroka gama zajęć dodatkowych - przedszkole ma profil artystyczny.


Mój syn chodzi już do szkoły, a teraz do przedszkola uczęszczają moje córki - jedna jest alergiczka.
Przedszkole ma własną kuchnię i uwzglęnia diety dzieci alergicznych.

pozdrawiam
użytkownik usunięty
Na Wielkiej Wyspie nie ma raczej klopotu z miejscami. A kazde przedszkole ma swoje wady i zalety. Moje dziewczyny chodza na Gersona, bo najblizej, ogolnie jestem zadowolona, ale nie jest to przedszkole marzen.
slomka
Witam
Dziekuje bardzo za odpowiedzi icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.