To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy to alergia???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anor26
witajcie!!!!!
moja zuzia skończyła 5 miesięcy.półtora miesiąca temu przez tydzień miała śluzowate, smierdzące kupki, na które nie pomagały leki i pediatra zaleciła dawać jej bebilon pepti, ale powiedziała ze może to być alergia ale nie musi, że może to być infekcyjne.
teraz zaczęłam jej dawać zupki, deserki itp.wprowadziłam też danonki (nieświadoma tego ze podobno to jest straszne świństwo) i lekarka nic nie mówiła zeby to było groźne. zanotowała tylko w karcie ze prowokuję oprganizm do reakcji na mleko i nakazała wytrzymać 3 tygodnie i jak nie bedzie złej reakcji na danonki to z powrotem wrócić na NAN 2 i dalej obserwować co się bedzie dzialo. jak bedzie ok to dobrze a jak nie to wrócimy na bebilon i zrobimy testy.
podaję jej też kaszkę manna (glutenową) od tygodnia-narazie wdawce 2 łyżeczki na słoiczek zupki.

jak narazie to nic złego się nie dzieje ani po tych danonkach (których chyba już jej nie bede dawać bo podobno to świństwo) ani po glutenowej kaszce.
sama już nie wiem czy to alergia i co jej dawać.........
anulek2505
Czy pediatra stwierdziła skazę białkową tylko na podst. śluzowatych kupek ???
anor26
ona właściwie nie stwierdziła skazy białkowej tylko wspomniała ze to może być jedna z przyczyn. dała bebilon pepti i mówiła ze jak mała skończy pół roku to spróbujemy dać zwykłe mleko modyfikowane i bedziemy obserwowac. jeśli bedzie ok to dobrze a jesli nie to skieruje nas na testy.
#Margola
a to czasem nie zabki bo moja niunia zabkuje i własnie takie smierdziuchy robi w pampersa....
kala101
Witam ja powiem tak moja mała ma skazę białkową podobno icon_smile.gif ale jak moja lekarka dowiedziała się że podałam jej danonki
(nic po tym jej nie wyskoczyło) to mnie zjechała jak psa bo danonki można podawać od 8 miesiąca a w szczegulności u dzieci z podejrzeniem skazy więc ja jak narazie na twoim miejscu odstawiłąbym te danonki i sprawdzała co małą uczula i czy jej wyskakuje jakaś wysypka czy tylko śmierdzące kupki.
kasiula_poznan
u nas podobnie, skazy bialkowej mala na pewno nie ma. od trzech dni smierdzace sluzowate kupki 3-6x dziennie... jesli przez weekend nie przejdzie to w poniedzialek do pediatry...
Mariola mowisz ze to zabki moga byc.... oby
konto_usunięte
danonki są dla dzieci od 3 roku życia. sam producent to podaje.
to tak, jakby ktoś pytał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.