To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Garnuszek klocuszek, Konik Sassy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Witam,
chciałam zapytac czy warto kupic takie zabawki półrocznemu dziecku - pytanie odnośnie prezentów na świeta icon_smile.gif

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=2...82+wys%C5%82any.

https://www.allegro.pl/item274498186_garnus...24_mies_ss.html

prosze o opinie icon_smile.gif

Dziekuje i pozdrawiam
szantrapa
Garnuszek kupiłam Olisi na poprzednie święta, miała 8 miesięcy, wtedy to była rewelacja, przez kilka miesięcy najbardziej trafiona zabawka ale ze wzgledu na melodyjki i dźwięki nie na sam sens zabawy tzn. moja córa nigdy nie nauczyła się właściwie wkładać odpowiednich kształtów, wkładała tylko kółko bo było najprostsze, po prostu po pewnym czasie (kilka miesięcy) zabawka przestała działać jak należy. Teraz dźwięki się sprzęgają albo wcale nie działają, od początku zresztą jeden z klocuszków nie powodował reakcji dźwiękowej urządzenia, powiem tak, warto, świetna zabawka bezpiecznie wykonana, można nią rzucać, upuszczać i nic, ale ja chyba trafiłam po prostu na wadliwy egzemplarz więc polecam raczej kupienie w sklepie a nie przez allegro, bo można sprawdzić czy wszystko działa. Aha, ja tyle co jest w tej aukcji dałam w Tesco ( w szale świątecznym nie sprawdziłam zabawki a tylko tu była dostępna) a na allegro parę dni przed świętami ceny podskoczyły prawie dwukrotnie! dlatego radzę kupić już, wcześniej, bo potem w sklepach nie będzie a na allegro będą kosmicznie drogie!
Użytkownik usunięty
Garnuszek na klocuszek mieliśmy Pisher Price. Super sprawa i BARDZO długo się sprawdzał! Raz zaniemógł, ale miał prawo, bowiem moja Córka ugotowała w nim prawdziwą zupę 03.gif Na szczęście po wysuszeniu odżył icon_smile.gif
tissaia
Maks ma Garnuszek od jakiegoś miesiąca -poki co to jego najukochańsza zabawka, nosi się z nim po całym domu, tuli i bez mała z nim sypia icon_smile.gif Opanował już trudną sztukę wkładania odpowiednich klocuszków w odpowiednie otworki ale nie znudziło go to, wygląda na to, że ciągle mu mało icon_smile.gif
Super zabawka!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.