To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ojciec mojego dziecka ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bea_a
Ja chyba jestem z innej planety, rece i nogi opadają. Kilka dni temu ojciec mojego dziecka icon_confused.gif poinformował mnie ze to ja powinnam dzwonić do niego i pytać czy przypadkiem nie ma akurat ochoty żeby spotkać się z synem icon_eek.gif , co Wy na to?

Jego zainteresowanie dzieckiem jest na tyle rozwiniete, że on do dzisiaj nie wie że Jas od wrzesnia chodzi do nowego żłobka icon_idea.gif

Pozostaje mi jedynie mieć nadzieję, że dziecko po tacie rozumu nie odziedziczyło wink.gif

Pozdrawiam gorÄ…co
Agnisma
No, cóż nie zazdroszę, ale swoją drogą jak on na to wpadł icon_eek.gif icon_question.gif
snuek niezalogowany
sa ojcowie i ojcowie
Ojciec mojego Bartka tez chyba z takiego zalozenia wychodzi.Nie ma co z tym walczyc , dziecko musi miec kontakt z ojcem.Ja od pol roku klepie ozorem o tym ze dziecko idzie do zerowki i w zwiazku z ty zmienie przedszkole na szkole.I co ?W koncu wrzesnia tatus nagle sie odezwal "to Bartek chodzi do szkoly?""tak.""oj to nie wiem czy dobrze , bedzie mial kiedys do cibi zal.""o co?""no ze rok wczesniej zafundowalas mu szkole""ale za rok i tak to bedzie oboiazek""ale za rok a ty zafundowalas mu rok wczesniej."
Czujecie?Ja mu zafundowalam i do mnie bedzie mial zal....bo tata nic o tym nie wiedzial?????????????
Ania
anonimowy
CYTAT(snuek niezalogowany)
sa ojcowie i ojcowie
Ojciec mojego Bartka tez chyba z takiego zalozenia wychodzi.Nie ma co z tym walczyc , dziecko musi miec kontakt z ojcem.Ja od pol roku klepie ozorem o tym ze dziecko idzie do zerowki i w zwiazku z ty zmienie przedszkole na szkole.I co ?W koncu wrzesnia tatus nagle sie odezwal "to Bartek chodzi do szkoly?""tak.""oj to nie wiem czy dobrze , bedzie mial kiedys do cibi zal.""o co?""no ze rok wczesniej zafundowalas mu szkole""ale za rok i tak to bedzie oboiazek""ale za rok a ty zafundowalas mu rok wczesniej."
Czujecie?Ja mu zafundowalam i do mnie bedzie mial zal....bo tata nic o tym nie wiedzial?????????????
Ania

przepraszam za polykanie liter, snupek jestem oczywiscie.......
Ania
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.