To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry sklep internetowy z zabawkami poszukiwany :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
j.w. icon_smile.gif
nieobecna
Polecam www.nygus.pl Kupiłam tam już kilka zabawek i zawsze było sprawnie icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Sprawdziłam w tym sklepie cenę zabawki którą kupiłam Hance na Mikołaja. Spadające małpki kosztują 69,90 (niby przecenione z 79,90), a na Allegro najtańsze są po ok. 54 zł, a ja kupiłam drożej po ok. 58zł, ale zależało mi na przesyłce kurierem. Czyli ponad 10 zł różnicy na jednej grze.
marghe.
CYTAT(nieobecna @ piÄ…, 30 lis 2007 - 11:57) *
Polecam www.nygus.pl Kupiłam tam już kilka zabawek i zawsze było sprawnie icon_smile.gif


Nygusa to mam prawie pod domem icon_smile.gif
Jego ceny średnio mi się podobają, chociaz tańszy od Smyka, ale o to raczej nietrudno icon_wink.gif
Mika
tanimarket.pl ??
Truśka
Toysland, Multisort
cydorka
https://www.sklepzzabawkami.pl/

ja korzystam z tego, bardzo mili ludzie sprawny kontakt, kupowałam u nich gry do przedszkola, Pan bardzo sensownie doradzał, mogłam się umówić na odbiór w Warszawie ( z tego co zrozumiałam sklep int jest zarejestrowany gdzieś tam ale mozliwy odbiór w warszawie)
nie wiem jak cenowo w porównaniu do innych,
cyd
szantrapa
CYTAT(marg. @ piÄ…, 30 lis 2007 - 16:10) *
Jego ceny średnio mi się podobają, chociaz tańszy od Smyka, ale o to raczej nietrudno icon_wink.gif


No właśnie, drogo mają, odkurzacz Pyłek o 23 złote drożej niż w Carrefourze icon_sad.gif
dorothyz
www.bobomarket.pl nie wiem czy tani, wiem że dobry pod innymi względami np. ilości asortymentu, jeżeli chodzi o ceny to trzeba je sprawdzać wszędzie, Bobomarketowi też ostatnio wysłałam info o tym że przesadzili z ceną jednego z produktów - który nota bene można kupić w Carrefourze o ponad połowę taniej 21.gif , uwzględnili chyba moją sugestię bo następnego dnia produkt ten był o połowę tańszy. Jeszcze przypomniały mi się www.ezabawki.pl i www.tajfun.pl w obu robiłam zakupy.
Adora
Fajne zabawki majÄ… na www.sklep.smartoys.pl
marghe.
CYTAT(Adora @ nie, 16 gru 2007 - 02:21) *
Fajne zabawki majÄ… na www.sklep.smartoys.pl


rzeczywiście fajne icon_smile.gif
ale niektóre ceny..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.