To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nocnik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
Mamy taki zwykły, z hipermarketu, nie chciałam żadnych wodotrysków typu melodyjki itp ale...jest niewygodny, Oli nie chce na nim siadać. I jestem w kropce, kupiłabym jej jakiś fajny do nauki zwłaszcza, że Oli ostatnio nie chce dać się ubrać w pieluchę, i nic dziwnego, nawet jak nie pije w nocy, już gdzies o 1 ma mokrą całą piżamę bo pielucha przecieka, najwyższy czas na naukę nocnikowania. Polećcie jakiś fajny nocnik, nie mam kasy na eksperymenty a chcę, żeby Oli było wygodnie icon_smile.gif
kasiulek
Polecam ten, moja Zosia siadała na nim od roku i korzysta jeszcze z niego teraz a kawał kobiety z niej icon_smile.gif
https://calineczka.pl/sklep/product_info.ph...15dc8ec59e0e2bb
az
CYTAT(kasiulek @ pon, 03 gru 2007 - 19:14) *
Polecam ten, moja Zosia siadała na nim od roku i korzysta jeszcze z niego teraz a kawał kobiety z niej icon_smile.gif
https://calineczka.pl/sklep/product_info.ph...15dc8ec59e0e2bb


Zuzia ma taki sam. I w Entliczku dużo tańszy jest. Czasem sadzam Jasia i też jest ok.
Kocurek
Moje sikały do grającej foki, ale zwykły, podobny do tego też mieliśmy, taki duży był.

W zasadzie mam na zbyciu jedną fokę, i ten zwykły, więc jak chcesz... icon_wink.gif
grzałka
u nas się sprawdził potrójnie taki:


koszt niewielki, kilkanaście złotych, to cuś z przodu się wyjmuje na szczęście
szantrapa
Zależy mi na tym, żeby na nim usiedziała chwilę, bo na tym naszym z Reala nie bardzo chce bo ją w plecy ciśnie. Chociaz dziś zgłaszała, że chce kupę i pokazywała na drzwi ubikacji...może odpuścić sobie nocnik a kupić nakładke na kibelek?
Kocurek
CYTAT(magdainpoland @ pon, 03 gru 2007 - 19:47) *
Zależy mi na tym, żeby na nim usiedziała chwilę, bo na tym naszym z Reala nie bardzo chce bo ją w plecy ciśnie. Chociaz dziś zgłaszała, że chce kupę i pokazywała na drzwi ubikacji...może odpuścić sobie nocnik a kupić nakładke na kibelek?


Nakładkę i tak warto kupić, bo kiedyś się przyda, więc spróbuj. Do nakładki watro dokupić "schodek", my mamy taki z Ikei, ułatwiał dzieciom wchodzenie na ubikację.
A jakby tak sie udało, to rewelacja - ominie Cię wynoszenie zawartości, i zapach tez będzie bardziej znośny icon_wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
Nakładkę warto mieć. Leo od razu zaczął chodzić do toalety, nawet w najczarniejszą noc i choćby nie wiem co. Zawsze był duży i nocniki okazywały się dla niego pierońsko niewygodne. Nigdy nie dawał rady do żadnego nasikać z pominięciem spodni i podłogi. Dopiero, kiedy nocnika zaczął potrzebować o wiele mniejszy Puci, trafiłam na takie coś:



Jest wyjątkowo szeroki, nie ma nic gniotącego z żadnej strony i nawet Leo się na nim mieści. A ta przykrywka to całkiem mądry pomysł.

Nocnik warto mieć nawet jeśli dzieci chodzą do toalety. W końcu czasem może im się nie chcieć lecieć w nocy albo bywają chore. Na wyjazdach bardzo się przydaje icon_smile.gif

Z
grzałka
albo takie ułatwienie
szantrapa
CYTAT(grzalka @ wto, 04 gru 2007 - 14:09) *



o, to jest super, tylko ciekawe, czy można regulować wysokość, w końcu nie każda muszla jest na ja\ednakowej wysokości

Zwierzo
, moja Olka też z tych...solidniejszych icon_wink.gif a nocnik wygląda super, pewnie nawet Olkę by wytrzymał, co to za firma? gdzie kupowaliście?

Zauważyłam, że odkąd biorę Oliskę ze soba do ubikacji, to jak zmieniam jej pieluche, nie chce dać sobie nałożyć nowej, tylko pokazuje na łazienke, że tam chce si, ale niewygodnie jej na kibelku i nic nie udało jej sie narazie zrobić więc muszę jej jakoś to przejscie ułatwić
.uzytkownik.usuniety.
Kupowaliśmy w takim najzwyklejszym małym, osiedlowym sklepiku ze szpargałami dla dzieci. 11 zet kosztował. Była jeszcze wersja z pozytywką 06.gif Niestety nie było wersji bez Tubisiów...

Z
Maciejonka
Ja Szymona wzięłam ze sobą do sklepu i sam sobie wybrał nocnik na który bardzo chętnie siadał, mimo ze (mi) się wydawał bardzo niewygodny. Foczka-fajna bo siusiok dobrze był schowany, ale miała wąskie krawędzie na których się siedzi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.