To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

v kość śródstopia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka81
Witam,
3 tyg temu złamałam v kość śródstopia z przemieszczeniem. Mam nogę w gipsie, ale lekarz powiedział, że raczej konieczna będzie operacja icon_sad.gif. a do tego wczoraj poruszyłam stopą i coś mi tam "przeskoczyło- od tamtej pory boli.
Może ktoś miał taką operację ? Czy robi się ją w narkozie? Ile czasu potem w gipsie? Czy konieczna jest rehabilitacja i oczywiście czy boli????
Bardzo prosze o odpowiedzi bo oszaleję z nerwów!!!!!!!!!
Kocurek
Takie zabiegi raczej wykonuje się w znieczuleniu od pasa w dół. Więcej szczegółów mogę napisać dopiero jutro.
mamuśka81
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź, dzięki :]
mamuśka81
aha, zapomniałam dodać- najbardziej interesuje mnie to , czy na taki zabieg mogę przyjść tego samego dnia, czy wcześniej i jak długo będę musiała zostać w szpitalu
Kocurek
Musiałabyś popytać w swoim szpitalu. Różnie z tym jest w różnych placówkach.
U nas zbierany jest wywiad z anestezjologiem przed zabiegiem (w dniu zabiegu, na godzinę - dwie przed), trzeba być na czczo.
Pobyt w szpitalu zależy od tego, czy/ jakie będziesz mieć zespolenie, jak się będzie goić itp.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.