To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ząbki u 3-miesięcznego dziecka????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiula_poznan
moja trzymiesięczna córcia od jakichś 3 dni praktycznie ciągle płacze. do tej pory była bardzo pogodnym dzieckiem i często się śmiała, teraz jest ciągły płacz... do tego wypluwa smoka i wręcz połyka łapki... czy to możliwe, że zaczynają ją męczyć ząbki??? czy to może coś innego?? pomóżcie proszę, nie wiem jak jej ulżyć...
mamuśka81
Myślę , że to jeszcze za wcześnie za ząbki. Mój synek odkąd skończył 2,5 miesiąca zaczął wręcz gryźć piąstki i bardzo się przy tym denerwował, a na dodatek zaczął produkować icon_wink.gif hektolitry śliny !! Dodatkowo napuchły mu trochę dziąsełka. Teraz ma ponad 4 miesiące a ząbka nie widac żadnego icon_smile.gif, chociaż nadal "objawy" są.
Także na Twoim miejscu poradziłabym się pediatry- może małą coś po prostu boli (mój synek jak się denerwuje i się źle czuję ssie piąstki i gryzie je.).
P.s. Moja lekarka powiedziała że nieprzyjemny ból związany z ząbkowaniem może poprzedzać pojawienie się ząbka nawet o 2 - 3 miesiące, a w niektórych przypadkach i dłużej
szantrapa
No moją też tak w tym wieku zaczęły męczyć. A wyszły dopiero gdzieś na 6 czy 7 miesięcy. Natomiast mojej kumpeli syn w wieku 3 miesiecy miał już 11. Zebów 03.gif
tissaia
Maksiowi wylazła pierwsza "jedynka" jak miał 3 miesiące i 3 tygodnie icon_smile.gif A wyłaziła z miesiąc...Trzymajcie się!
Maadzik
Oleńka Ma 4 miesiące i dolną jedynke na widoku, jeszcze się nie przebiła ale jak w tym wieku już widać to może i u trzymiesięcznego dziecka mogą być objawy ząbkowania 03.gif

Jeśli to ząbki to duuużo cierpliwości życze 06.gif
konto_usunięte
u nas od takich objawów, o jakich piszesz do zębów minęło 2 miesiące.
nie były to łatwe miesiące 08.gif
aluc
starszemu wyszły dwie jedynki prawie jednocześnie, jak miał 2 miesiące, więc to mogą być zęby

ale mogą i nie być zęby 06.gif
*Coco
ząbki mogą wychodzić już od 3-go miesiąca. sama jestem tego przykładem. moja siostra zresztą też icon_smile.gif więc jeśli to nie jest żadna infekcja i ogólnie z dzieckiem wszystko w porządku to może rzeczywiście idą zębale icon_smile.gif
kasiula_poznan
no i mamy ząbki coraz bardziej widoczne.... dzięki Wam dziewczyny za wszystkie rady i słowa otuchy... walczymy!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.