To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Muszę zamówić tort

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

slomka
Witam

Niedlugo moja cora skonczy roczek i musze zamowic tort na jej urodziny.
Prosze poleccie dobra cukiernie we Wroclawiu
użytkownik usunięty
Ja nie znam wielu cukierni we Wrocławiu, ale mam pod nosem cukiernię Marcepan (to chyba sieć cukierni we Wrocławiu) i tam zamawiam torty z napisami na okoliczności wszelakie. Przykładowy tort (śmietankowy) na chrzest Boguni:



Bardzo pyszny. Dzieciakom (i nie tylko) smakował.
kasiulek
jeśli chcesz mieć coś super i nie przeszkadza Ci wysoka cena, to fajne torty robią https://www.uspychaly.pl/.
Zamawiałam tam Zosi na urodziny tort w formie plaży, był przepięknie wykonany i dobrze smakował.
agama76
bardzo polecam Spychale - zamawialam tam torty urodzinowe moim chlopcom, pan dostosowal nawet skladniki do diety mojego dziecka - bylam pod wrazeniem!

Aga
Potwora
Uwielbiam wyroby od Spychały - pyszne, przepyszne icon_wink.gif
Zamawiałam tam wiele tortów, robią świetne, kolorowe, świeżutkie torciki dla dzieci ( mieliśmy biedronkę - mniam), a jakie ciasta hmmm. Tylko ceny trochę wyższe niż w innych cukierniach.
slomka
witam
Dziekuje za odoowiedzi - chyba mnie namowilyscie na Spychale.
fascia
ja tez poczytalam i na niedziele i wlasnie bylam zamowic biedroneczke od Spchaly. Pokazała mi ja babka "na zywo" - jest przesliczna, córcia chyba sie posika z radosci icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.