To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witaminy dla kobiet karmiacych???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcena
Dziewczyny czuję się beznadziejnie!!! icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif Jest mi słabo i kręci mi sie w głowie. Czy to przez to że Olka ze mnie wszystko wyjada icon_question.gif icon_confused.gif Moze znacie, jadłyście i zaproponujecie mi jakieś tabletki (witaminy) dla kobiet karmiących.
Pozdrawiam mizerna Marzena
magusia
Przez cały okres karmienia brałam po prostu Feminatal. Rafał był takim żarłokiem że zwiększona dawka witamin była mi jak najbardziej potrzebna. icon_smile.gif Kiedy wróciła miesiączka, a synek poprzestał na dwóch cycowych posiłkach przerzuciłam się na Femibion regulujący poziom żelaza w organiźmie.
anonimowy
Ja biorę Prenatal , zawsze po śniadanku .
Karmię już 7 miesięcy , odżywiam się średnio zdrowo,
a czujÄ™ siÄ™ bardzo dobrze.
Polecam też herbatki wzmacniające:
Rooibos- zawiera żelazo i inne witaminy,
zielona- wiadomo, na wszystko.
Coffee
w ciazy bralam feminatal...teraz go nie ma...biore PRENATAL czulam sie kiedys jak ty...bez sil...teraz jest lepiej...najprawdopodobniej to brak witamin u ciebie...kazda karmiaca powinna zadbac o witaminki...lec szybko do apteki

powodzenia
Dorotka
Marzenko ja w czasie karmienia brałam Maternę, teraz w czasie ciązy też biorę icon_wink.gif Mam jakieś zaufanie do tych witamin.
Ach w trakcie karmienia parę razy brałam też Prenatal.
anonimowy
Dzięki dziewczyny icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Maxim już znikam do apteki wink.gif
Dorotko jak tam wózek i sorrki że Ci nie pomogłam
pozdr.marzena
marcena
Ten gość to jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! pozdr.
Dorotka
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Marcena jak wjechalismy tylko do Warszawy otworzyłam mapę i szukałm ul. Niesielskiej icon_lol.gif oczywiście nie znalazłam jej na mapie, więc stwierdziłam, że mapa stara a ulica pewnie nowa. Na Pradze zadzwoniłam do Bebecara i bardzo miła pani powiedziała mi jak trafić i trafiliśmy bez problemu. Tylko na ulicę Nasielską a nie Niesielską icon_lol.gif
Zrobili bez problemu i dwali 400 zł upustu na nowy wózek, mialiśmy za mało gotówki jednak przy sobie i się nie zdecydowaliśmy icon_confused.gif Teraz trochę żałujemy, ale nasz po tej wymianie znów wygląda jak nowy icon_biggrin.gif
marcena
Dorotko przepraszam za błąd!!!
Dorotka
Marzenko nie przepraszaj, to moja wina, ze poszłam na skróty i napisałam do Ciebie a nie zadzwoniłam jeszcze raz do nich icon_wink.gif Ważne, że nie błądziliśmy tylko trafiliśmy od razu i juz jest wszystko pieknie icon_biggrin.gif
Mąz ma teraz ze mnie radochę, że wszystko przekrącam w tej ciąży, nazwy ulic, numer mieszkań itd. itp. No i wszystko tłukę icon_redface.gif z dwóch kompletów talerzyków deserowych zostało mi tylko 5 sztuk icon_lol.gif
ez
Ja brałam Maternę i Feminatal, cała reszta witamin typu Prenatal, Elevit są bardzo ubogie w składzie. Dla karmiącej polecam Feminatal bo tańszy za 60 tabletek około 37 zł. Ale bierz koniecznie, bo jak np. masz lekką anemię to twoje dziecko również ją bdzie mieć
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.