To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

plamienie?! okres?? :/

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agniesia :)
...
konto_usunięte
ja miałam tak w poprzedniej, jak i tej ciaży icon_smile.gif
spowodowane pewnie implantacjÄ….
agniesia :)
Dziękuje za odpowiedz. Czy ktoś jeszcze tak miał? Myślicie ze powinnam zrobić test?
konto_usunięte
zrób, przecież to nie boli icon_wink.gif
inka-24
Witam CiÄ™,
uważam że powinnas zrobic test a najlepiej bete icon_smile.gif
czekamy na dobre wieści icon_smile.gif

Pozdrawiam
agniesia :)
...
siłaczka
Agniesiu, w trzeciej ciąży też miałam takie krwawienia na początku, testy wychodziły negatywne za to bhcg jak najbardziej pozytywne. Właśnie czekam na poród.
agniesia :)
eKachna dziękuję za info i życze spokojnego i bezproblemowego porodu!!
agniesia :)
...
konto_usunięte
agniesia, beta będzie wiarygodniejsza.
nie chcę tu siać zamętu, ale mi za pierwszym razem jeszcze tydzien po terminie miesiączki tez testy nie wychodziły 03.gif
Misia 29
Ja również w ostatniej ciązy miałam kilkudniowe delikatne plamienie w okolicach mies.
Tina25
Posty autorki sa wykasowane,wiec nie jestem do konca pewna,czy mam to samo.Wnioskuje z odpowiedzi,ze chyba tak,ale napisze.Okres mam ostatnio dosc nieregularnie tzn.cykl 24-30,wiec ciezko powiedziec,kiedy powinna pojawic sie @.Dzis mija 26 dzien,okresu brak,ale przedwczoraj pojawila sie plamka brudno-krwista na wkladce,wiec myslalam,ze nadewszla @,zabezpieczylam sie na noc przed ewentualnym "zalaniem",co mi sie zdarza przy pierwszych dwoch dniach.Wciaz nic,wczoraj pojawila sie znowu mala plamka,ale to wciaz nie okres.Nigdy cos takiego mi sie nie zdarzylo..nie wiem,co myslec,staramy sie o dzidziusia juz dluzszy czas,ale w zasadzie nie mam zadnych innych objawow,no moze senna jestem.Wczoraj padlam o 21,gdzie normalnie chodze spac o 24.
W pierwszej ciazy na poczatku brak jakichkolwiek objawow,ale wtedy mialam okres regularnie i jak sie spoznil od razu wiedzialam....
agniesia :)
Ja miałam małe plamienie w 32dc a w 36dc okazało się że to ciąża.
mon1k@
Mam kilka pytan, moze niektore troche glupawe ale co tam

jezeli przytulanko odbylo sie powiedzmy w polowie listopada tzn. przed pierwsza polowa. Niby okres pojawil sie 19 i trawal tydzien, tzn. plamienie potem brak potem plamienie potem brak, potem krwawienie jeden dzien i potem taki brunatne uplawy przez trzy dni to moze to byc ta implantacja?

2. w dwa trzy dni po tym niby okresie zrobilam test i wyszedl negatywny, a po kilku dniach (poniewaz dziwnie sie czuje , brzuch boli mnie jak na @ itd. ) chcialam potwierdzic a raczej obalic fakt ze zafasolkowalam, zrobilam test rano (a w nocy bylo przytulanko) i pokazala sie bardzo ale to bardzo bladziutka kreska, czy to nasienie moglo wplynac w jakis sposob na falszywy wynik testu, czy raczej moge sie pomalutku cieszyc?

3. czekac mam jeszcze kilka dni aby zrobik kolejny test aby miec pewnosc czy to ciaza? Bo nie wiem czy juz mam mowic mezowi czy poczekac np. do mikolaja w razie czego?

4. Trzymajcie kciuki zeby to bylo to icon_smile.gif

Ale jeszcze jedno i to jest najgosze: tak mnie bola piersi jak przy podwyzszonej prolaktynie i wczoraj chcialam to sprawdzic i przy ucisnieciu sutkow polecialo po kropelce z kazdej piersi, wiec sie bardzo boje, bo jesli jestem faktycznie w ciazy to nie powinnam miec zadnej wydzieliny z piersi.

No i temp. w pochwie mierzona dzis rano to tylko 36,7 kresek wiec nie jest chyba podwyzszona
Joanna 81
Mon1k@ trzymam bardzo mocno kciuki! Jak wszystko sie uda to bedzie to wspanialy prezent mikolajkowy dla K. 06.gif
Usciski!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.