To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ilonie!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mika
Słońce Kochane,z okazji Twojej OSIEMNASTKI 08.gif życzę Ci wszystkiego co najjjjlepsze,najpiękniejsze i najwspanialsze!!!
niech się spełnią Twoje marzenia,niech wszystko się układa jak jak chcesz i w ogóle i w szczególe wink.gif icon_lol.gif
i nie wiem czy życzyć Ci przegranej czy wygranej z zakładzie z moim E -bo nie wiem jak on brzmiał -zakład,nie paskudnik icon_lol.gif

100 laaat,100 laaaattt,100 laaaaaaattttttt niech żyje,żyjeeeee naaaaaaammmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo_bis.gif przytul.gif impreza.gif
Ila
Ilonko Kochana, wszystkiego NAJ i spelnienia wszystkich marzen icon_biggrin.gif
od calej naszej czworki przytul.gif

I zaspiewam razem z Mika: "100 laaat,100 laaaattt,100 laaaaaaattttttt niech żyje,żyjeeeee naaaaaaammmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!" brawo_bis.gif przytul.gif
menada
Ilona, wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego !!!!!

przytul.gif
Ewelinek
STO LAT!!!!!! Wszystkiego najlepszego! ZDROWIA, SZCZĘŚCIA i SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!
ewabi
Ilona!!
Najlepsze życzenia! Żeby Ci się w życiu wiodło, żeby Cię troski jak najczęściej omijały jak najszerszym łukiem i żeby Ci się spełniało co drugie marzenie!! 100 lat!!!!
myszka
Ilona, wszystkiego naj naj naj! Spełnienia marzeń i radości wszelkich. brawo_bis.gif
skanna
Ilonka, szczęścia życzę
Ciocia Magda
łubu dubu
łubu dubu
niech nam żyje
polsko-kanadyjska woman
nieeech żyjeeee naaaam!

To śpiewałem ja, Jarząbek icon_redface.gif . Ilonka, wszystkiego dobrego!
.uzytkownik.usuniety.
Ilonka, wszystkiego naj, naj, naj...

Z
Tobatka
Ilonko - wiecznych wakacji jak ostatnich, spełnienia marzeń, dzieci aniołków i takiegoż męża! Wszystkiego najlepszego!!! icon_smile.gif
mama4
Najlepszego Ilona! Zycze usmiechu na twarzy i w sercu! icon_biggrin.gif
Maciejka
Ilonko, kochana moja!!!
Ściskam Cię urodzinowo najmocniej jak potrafię! Niech Ci się szczęści!!!
Dorka
Ilonko, wszystkiego dobrego w zyciu
użytkownik usunięty
Spoznione, ale najszczersze zyczenia! Sto lat!
Monika ww
Ilonko, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń przytul.gif
aga_mama
Ilonko, i od nas wszystkiego najlepszego!!! Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia icon_biggrin.gif
aronka
Pewnie spóźnione, ale najszczersze życzenia! Zdrówka, pomyślności, spełnienia marzeń! przytul.gif
ilona
No to tera bede ja-polish -kanadyjsko lomen 06.gif
Spoznione ale bardzo szczere podziekowanie za wszystkie zyczenia!
Mika-pomylilas sie nieco co do mego wieku poniewaz koncze dopiero
14 lat!Ha!W przyszlym roku bedzie juz 24 ale w tym skoczylam 14!
HA! 08.gif Ale z czystej milosci Ci wybaczam -taka jezdem!
[/font]DZIEKUJE<DZIEKUJE!!!![font="Arial"]
A tak serio to moge juz chyba podsumowac ten rok i powiedziec
ze byl to naprawde dobry rok.Po pierwsze przezylam czterdziestke w calkiem dobrym stanie psychicznym 29.gif ,nastepnie udalo mi sie wstapic na chwile do Polski i poznac tych ktorych dawno poznac chcialam i tych ktorych poznac sie nie spodziewalam ale z poznania ktorych jestem bardzo zadowolona icon_biggrin.gif .Zebralam odwage i wspolnie z lepsza moja polowa zdecydowalismy sie zbudowac dom i dom juz stoi.Dzialo sie jeszcze duzo roznych ciekawych rzeczy,troche wyczerpujacych nerwowo i psychicznie ale w koncu co nas nie zabije...Wreszcie udalo sie nam poleciec razem na wakacje
w cudne miejsce cieple i przyjazne (polecam)a na koncu wreszcie udalo mi sie to o czym marzylam juz od dosyc dawna -zmienilam prace ,zmienilam prace,zmienilam prace!!! 03.gif Ze nie wspomne ,ze odnalazla sie moja pierwsza milosc dzieki naszej-klasie hy hy hy 06.gif
Takze rok wyszedl raczej na plus.
Mam mniej czasu na internet ale jakos sobie to wszystko poukladam.Nalog trzeba pielegnowac.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich zyczliwych i niezyczliwych ijeszcze raz-BARDZO DZIEKUJE przytul.gif
.uzytkownik.usuniety.
Ilona, jakie piękne zdjęcie icon_smile.gif A to w tle to ... (aż boję się powiedzieć) ... palma (to było szeptem)? icon_wink.gif

Z
ilona
TAK!Nareszcie!Mam wlasne zdjecie z palma! I JESTEM Z TEGO DUMNA! Przestalam wyrozniac sie w tlumie icon_biggrin.gif
06.gif
Mika
CYTAT(ilona @ sob, 15 gru 2007 - 17:36) *
TAK!Nareszcie!Mam wlasne zdjecie z palma! I JESTEM Z TEGO DUMNA! Przestalam wyrozniac sie w tlumie icon_biggrin.gif
06.gif


daj chociaż same palmy,to se fotomontaż zrobię 04.gif coby być na topie 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.