To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

JAK rozpoznac ALERGIE NA ROZTOCZA LUB SIERSC--Kiedy badania skorne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

stokrotka2323
Hej moj syn ma 9 miesiecy od 4 ms podejrzenie na AZS jest uczulony na marchew,pietruszke,jablko,indyka a nie jest na gruszke,brokul,krolik.Odkad maly jest na dietce eliminacyjnej i odkad podaje mu po jednym produkcie sprawdzajac reakcje stan skorki sie polepszyl na twarzy jest juz delikata bez krostek jedynie jeszcze z tylu na karku i pod szyjka ma caczerwienienia (wyglada jakby od noszenia ciuszkow)ale ogolnie juz jest lepiej ,gdyby nie to ze od tyg ma zaczerwienione pod spodem oczka i je trze nie tam bardzo ale sie zdarza czego wczesniej nie bylo.Alergolog sugeruje ale nie dokonca ze to moze byc alergia wziewna na roztocza lub siersc psa i kazala mi duzo rzeczy wyeliminowac i podporzadkowac sie nie ktorym zasadom,kazala nam obserwowac jego reakcje jak np; jestesmy u rodzicow(maja psa) ale jak mam odrurznic alergie na kurz a jak na siersc i podpowiedzcie mi moze maly ma cos z oczami i nie musi to byc alergiczne.Aha i powiedzcie czy malemu moge juz zrobic badania alerg,skorne Aha musze podkreslic ze maly nie ma kaszlu,kataru itp prosze poradzcie cos pa pozdra

marsjanka
po pierwsze myśle, ze jest za mały na testy
po drugie.. hmm ... moja córka miała robione w prywatnej przychodni alergologicznej testy w wieku 2,5 oraz 3,5 roku. Potwierdziły one silną (max w skali) alergię na roztocza kurzu domowego. W wieku 4,5 roku poszliśmy zrobić testy w szpitalu dzieciecym na Oddz.Alerg. Okazało sie, ze nie jest wcale uczulona na roztocza. Byłam w szoku, poprosiłam o dodatkowe badania. Zrobiono badanie krwi i dalej nic. Na moje pytanie lekarza, czy to możliwe, zeby wyrosła z alergii lekarz nie chciał mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Mnie sie więc nasunęła myśl, że tamte testy były robione pod wymuszone płatne wizyty.
Moje dziecko jest alergikiem, ale nie na kurz, mimo kłopotów z nosem,uszami. skórą.
Klucha
CYTAT(marsjanka @ sob, 15 gru 2007 - 23:30) *
Mnie sie więc nasunęła myśl, że tamte testy były robione pod wymuszone płatne wizyty.
Moje dziecko jest alergikiem, ale nie na kurz, mimo kłopotów z nosem,uszami. skórą.


niekoniecznie, alergia zmiennÄ… jest
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.