To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy Wasze dzieci wierzą jeszcze w Mikołaja?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marsjanka
No wlaśnie, jak w temacie icon_smile.gif
wierzÄ… czy nie?

moja wierzy
Mika
ależ oczywiście,że wierzy
jak może nie wierzyć jak nasza prawie 10latka wierzy icon_lol.gif
oboje pisali listy do Mikołaja
grzałka
oj, chyba już nie- oficjalnie tego nie mówi, ale z tego jak się zachowuje widzę, że wie, że to szopka
marsjanka
Moja wierzy, że mikołaj przychodzi do małych dzieci, a do starszych i doroslych już nie . I w związku z tym rodzice starszym dzieciom aby nie były smutne z okazji Mikolaja coś dają. Na razie jesteśmy na etapie wspólnego zastanawiania się kiedy nas mikołaj uznal za duże dzieci icon_wink.gif Wspominamy coś o wieku szkolnym icon_smile.gif
mam(a)
Jasne, że wierzą icon_lol.gif
I mam nadzieję, że tak jeszcze długo pozostanie, bo pamiętam jakie ja odczułam rozczarowanie (chyba w 6 klasie 08.gif ), gdy dowiedziałam się, że Mikołaja nie ma.
blaire
Wierzy. Wierzy, że jest na Biegunie Północnym. I że sam nie da rady rozdać prezentów wszystkim dzieciom, na całym świecie. Wierzy, że ma pomocników. I że są to zwykli ludzie przebrani za Mikołaja. Zastanawiałam się też ostatnio nad tym kiedy Kubę uświadomić. Uznałam, że jest za wcześnie. Że wraz z uzyskaniem tej świadomości, że go nie ma święta Bożego Narodzenia sporo tracą na uroku. wink.gif
ronia31
mój już dawno przestał wierzyć, szkoda i tak długo udało się go wkręcać. Jednak magia świąt to magia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.