To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pojemniki próżniowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Gdzie kupię pojemniki próżniowe do przechowywania żywności? Potrzebne są mi jeszcze przed świętami, więc niestety w grę nie wchodzi allegro ani zakup w sklepie internetowym, a tylko takie oferty znajduję w necie. Wysłałam męża do hipermarketu - nie znalazł.

Chodzi mi o coÅ› takiego.
Dorka
Na pewno widziałam (wczoraj) w dziale drobnego sprzętu kuchennego w Carrefour. cena ok.99zł chyba.
Tobatka
Widziałam kiedyś w Geanie (teraz real) taki komplet z ręczną pompką. I w Auchanie też.. Więc nie pozostaje Ci nic innego, jak wpakować się w ten tłum ludzi w markecie 37.gif Możesz jeszcze poszukać w jakims sklepie, co to sie specjalizuje tylko w sprzęcie i drobiazgach kuchennych...

O teraz spojrzałam na załączony link - właśnie takie cuś widziałam icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
Identyczne kupiłam w Realu icon_smile.gif

Z
Ciocia Magda
CYTAT(Zwierzo. @ nie, 16 gru 2007 - 17:58) *
Identyczne kupiłam w Realu icon_smile.gif

Z


no właśnie w realu był mój drogi małżonek! Jak mógł ich nie zauważyć? chociaż o co ja pytam icon_rolleyes.gif
Ciocia Magda
składam raport icon_smile.gif

udałam się do reala jeszcze raz, osobiście - i rzeczywiście przy drugim okrążeniu działu AGD zlokalizowałam pojemniki, o których wspomniała Zwierzo. Niestety jak na moje potrzeby były za małe (miałam przewozić gulasz). W końcu znalazłam taki pojemnik, jaki był mi potrzebny - w zwykłym sklepie AGD. Marka bodajże Princess Collection, czy coś takiego.

Wszystko było OK do czasu, kiedy z braku miejsca postawiłam na tym pojemniku jakiś inny - od razu pojawiła się na nim rysa i wieczko straciło szczelność.

Więc obecnie będę ponownie poszukiwać pojemników próżniowych - pewnie innej firmy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.