To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KTO ZAŻYWA YASMIN??? Jak sie czujecie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malinka1978
Zaczelam zazywac Yasmin. Jak sie czujecie po tych tabletkach? Jakie macie uboczne skutki??? Ja na forach rozne opinie wyczytalam i raz sobie chwala te tabletki raz nie... Prosze o rady i opinie... I jaka jest cena srednia tych tabletek. Ja dostalam 1 opakowanie na probe od ginekolog.
misio
Witam,
ja jadłam przez3 miesiące i odstawiłam. Miałam niesamowite migreny i nudności jabym była w ciązy. Poza tym bardzo czesto ojawiały mi się tzw. "mroczki" przed oczami, po czym następował niesamowity ból głowy. Odstawiłam i wszystko wróciło do normy...no może poza comiesiecznym stresem...czy będzie okres;)

Każdy organizm reaguje inaczej. Na mnie niestety niekorzystnie.

pozdrawiam
beata.kz1
Biore te tableti juz 1,5 roku i czuje sie fantastycznie.Nie mam bolesci podczas miesiaczki,bolow glowy,nie przytylam(bo te tabletki nie zatrzymuja wody w organizmie).Kosztuja ok.38zl.Nie sa tanie ale w porownaniu z innymi sa o niebo lepsze(wczesniej uzywalam minulet i mercilon).Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.