To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy sprawdza siÄ™ lodziarka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

trylinka
Pytanie jak w tytule. Bardzo proszÄ™ o opinie,
cydorka
do Graz zapukaj ona ma to sie pewnie wypowie
cyd
mamuśka.chłidzw
my mamy. Jednak chyba sprzedamy 43.gif Raz słowem raz zrobilismy w tym lody.
Tobatka
Mam, ale sprzedam, jesli nowa zamrazarka tez wkladu nie zmrozi, jak zamrazarka mojej mamy, co to w sumie slaba jest... Ale lody robilam i pyyyszne sa i zal mi jej bedzie, jesli zdecyduje sie maszynki pozbyc....
marghe.
Będzie się sprawdzać latem, jak będzi ewięcej owoców icon_smile.gif
trylinka
CYTAT(mamuśka.chłidzw @ pią, 21 gru 2007 - 20:25) *
my mamy. Jednak chyba sprzedamy 43.gif Raz słowem raz zrobilismy w tym lody.


Ale dlaczego tylko raz?
A w ogóle jak to działa, co tam się wsypuje do środka?
(Hmmm, może odkupię... ???)


CYTAT
Mam, ale sprzedam, jesli nowa zamrazarka tez wkladu nie zmrozi, jak zamrazarka mojej mamy, co to w sumie slaba jest


Nie rozumiem, jakiego wkładu?
marghe.
Trylinka maszynki do lodów mają wkład, ktory sie zamraża w zmrażalniku

https://images.google.com/images?q=maszynka...sa=N&tab=wi
Tobatka
Wkład dzis wytargałam jak kamień zamrożony icon_smile.gif Ale sprzedam, bo robot, który chcę kupić ma przystawke do lodów icon_smile.gif
Tusia8
CYTAT(Tobatka @ pon, 24 gru 2007 - 23:09) *
Wkład dzis wytargałam jak kamień zamrożony icon_smile.gif Ale sprzedam, bo robot, który chcę kupić ma przystawke do lodów icon_smile.gif



Jak by co, to jestem chętna, by odkupić 03.gif A jakiej firmy jest ta machina?
Mika
ja mam
waniliowe z dodatkiem własnych poziomek ... mniaaaam icon_lol.gif
tylko trzeba mieć dużą zamrażarkę zeby toto się mroziło -najlepiej ze 2 dni
przyjdzie lato -będą lody wink.gif
Tobatka
Tusia - mam philipsa, lecz nie pamietam, ktory model... Dalam za niego 150 zł, oddam za 100, jesli bardzo chcesz - akurat mi wystarczy na przystawke do mojego robota... Jeszcze musze znalezc chetnego na komplet tarek, bo bede miala w robocie tarcze i nie potrzebuje dublujacych sie sprzetow icon_smile.gif

Wyglada podobnie do tej, choć moja wydaje mi sie szersza i niższa, ale może to złudzenie wzrokowe i kwestia zdjecia.. Moge obfotografować, chcesz? I tak mialam to zrobic, bo na allegro chcialam ja puscic icon_wink.gif
Tusia8
Tobatko-oo, to jest podobna do tej, jaką mają moi rodzice-mam do niej sentyment 03.gif Chętnie bym kupiła, ale w tym miesiącu nie dam rady wyskrobać 100 icon_redface.gif 21.gif 32.gif
Abotak
Mam i nie oddam 06.gif
Lody robimy nie tylko w lecie. Srednio raz na 1-2 tygodnie.
Teraz z mrozonych owocow czy z dodatkiem kakao czy wanilii.

W sumie to mam 3. icon_mrgreen.gif
Na nasze potrzeby przewaznie 2 sa w ruchu, 3cia w zapasie.
2 sa Magimix`a (1.1l i 1.5l (chyba)) i jedna philipsa)
Zdecydowanie lepiej mrozi Magimix (i tu mniejsza miska w temacie wydajnosci tez lepsza rzecz jasna). Philips nigdy tak sie nie spisuje.
W ocenach obecnie porownywalny do Magimixa (jesli chodzi o jakosc lodow, mrozenie, puszystosc itd) jest jeszcze Kenwood.

Na szczescie wszystkie miski jednoczesnie moga sobie zwykle siedziec w skrzyniowej zamrazarce. Natomiast moze to byc problem gdy sie ma mala zamrazarke albo malo miejsca w niej bo gdy nachodzi ochota na lody i sie okazuje ze najpierw micha powinna sie mrozic przez co najmniej 1 dobe...to pewnie sie odechciewa zanim jest gotowa. icon_neutral.gif
U nas lody-gotowce nie wchodza w rachube wiec maszyny jak najbardziej w uzyciu.
Małgoś.dz
Mam Kenwooda i jestem bardzo zadowolona. icon_smile.gif
Własne lody mega - owocowe (chociaż inne też) są absolutnie przepyszne. I zdrowe. icon_smile.gif
W okresie letnim chodziła u mnie niemal non-stop. Teraz trochę przystopowałam, ale jak tylko sezonowe owoce wejdą, to wyciągnę ustrojstwo z szafki. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.