To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

katar alergiczny jakie objawy ??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sara2006
moja coreczka ma od miesiaca katar i nie wiem czy musze byc jaies objawy tego kataru ??
to znaczy czy ten katar musi jakos inaczej wygladac ??
maasad
Zauważyłam że zakładasz różne wątki zadajac pytania.
CYTAT
moja coreczka ma od miesiaca katar i nie wiem czy musze byc jaies objawy tego kataru ??
to znaczy czy ten katar musi jakos inaczej wygladac ??

Tego np wogóle nie rozumiem. Mogę się tylko domyślać że twoja córka ma katar a ty pytasz jak poznać czy to katar alergiczny. Jeśli chcesz poznać objawy ww to wystarczy wejść na www.google.pl i wpisać "katar alergiczny objawy"

W innym poście pytasz jakie córka może mieć objawy jeśli jest alergikiem a w domu masz pleśń. Skoro jest alergikiem to dziwi mnie twoje pytanie odnośnie kataru. Z pewnością katar ciągnący się miesiąc jest związany z alergią.

Co do objawów alergii na poszczególne alergeny to u każdego dziecka mogą być różne. Też możesz sobie tego poszukać na google. Albo najlepiej porozmawiać ze swoim lekarzem.
iwanka
Byliście u laryngologa?

U nas przyczyną przewlekłego kataru była moraxella catarchalis (piszę z pamięci, więc na pewno przekręciłam nazwę). Dopiero po podaniu miejscowego antybiotyku katar ustąpił. Nie wiem, czy wyleczyliśmy tę bakterię, nie robiłam kontrolnego wymazu, ale ostatnio Kubuś miał przez 5 tygodni katar, dostawał sinupret, mucofluid i w zasadzie pomogło tyle, że nie zeszło mu na oskrzela, a zwykle tak się kończyło. I znów po podaniu miejscowego antybiotyku przeszło.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.