To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co jezeli w pokoju mam plesn

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sara2006
moja coreczka jest alergikiem jakie objawy moze miec jezeli w pokoju wyskoczyla plesn ???
milly
mój syn - alergik (pleśnie i grzyby) - chrząka, kaszle i ma katar.
Mi
Sara, jeśli plama plesni nie jest za duzo to można potraktować ją specjalnym środkiem, np. Boramon. Ale nie możesz tego robić przy dziecku, a po spryskaniu miejsca musisz mocno wywietrzyć pomieszczenie.
Jeśli córczka jest alergikiem to warto się tego pozbyć.
sara2006
a jakie sa objawy jezeli dziecko jest alergikiem ??
mamuśka.chłidzw
czytaj ze zrozumieniem- odp ci milly
Monika ww
CYTAT(milly @ śro, 09 sty 2008 - 08:51) *
mój syn - alergik (pleśnie i grzyby) - chrząka, kaszle i ma katar.

Maja dokładnie tak samo...
A_KA
Karola też ma uczulenie na pleśnie, choć pewnie nie tylko na to... W każdym razie w testach wyszły właściwie tylko pleśnie.
U nas objawy początkowe to były problemy ze skórą - suchość, czasem jakieś krostki i katary (pojawiające się z nienacka i równie szybko znikające).
Teraz alergia zamieniła się na powracające zapalenia spojówek, kłopoty z zatokami... Skóra się jakby uspokoiła.

Kaszel alergiczny też był. Ale z tego co zaobserwowałam - była to reakcja na kotka sąsiadów. Kotek odstawiony - kaszel przeszedł.
Teraz już na kota tak nie reaguje.

Tak więc co dziecko to pewnie inne obajwy. I w dodatku - przynajmniej u nas tak jest - objawy alergii nie są cały czas takie same...

Mika
CYTAT(sara2006 @ nie, 23 gru 2007 - 12:30) *
moja coreczka jest alergikiem jakie objawy moze miec jezeli w pokoju wyskoczyla plesn ???


prawie notoryczne infekcje górnych dróg oddechowych
zap. oskrzeli,płuc
+ oczywiście 'prozaiczne" kaszel,katar,kichanie

jeśli nie zlikwidujecie pleśni alergia może sie pogłębić prowadząc do astmy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.