To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jedzenie w słoiczku? które wybra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magda-pro
Mam zamiar wprowadzi mojemu maluszkowi dodatkowe pokarmy i nie wiem jakiej firmy są najlepsze, a może powinnam sama je przyrządzac???
odynka
musisz popróbować;) moja je tylko praktycznie Bobovitę ale każde dziecko lubi co innego;)
lalalala
a mój synek próbował wszystkich (firm, smaków to chyba nie...) i wszystko mu smakowało 06.gif
.uzytkownik.usuniety.
Dopiero niedawno się doczytałam, że w co poniektórych deserkach, zwłaszcza firmy krzak, jest cukier. Te może sobie daruj. Reszta - wolna wola (malucha). Fajnie jest kupować różne rzeczy i sprawdzać co mu smakuje. Albo jak się te smaki zmieniają... Mój Puci, niegdysiejszy wielbiciel słoików przez długi czas po wprowadzeniu normalnego jedzenia nie mógł patrzeć na papki...

Z
magda-pro
Dzięki za rady, chyba spróbuje od gerbera, jakoś najlepiej mi sie kojarzy,
ma dopiero niecałe 4 miesiące a waży już 7,5, więc nie będę się aż tak bardzo spieszyć,
magda-pro
Pozdrawiam gorÄ…co
Wszystkiego dobrego w nowym roku
papa
ulla
Weronika z deserków lubiła tylko Gerbera (nie wiem dlaczego, ale po zakupieniu testowym z trzech różnych firm, na tym stanęło), za to zupki lubiłą tylko Bobovity (też nie wiem dlaczego, bo jak dla mnie wszystkie były mocno mdłe). Jak gotowałąm sama - nie jadła wcale, pomimo pracowitego przecierania i choć były lepsze niż gotowce, choć również bez soli (acz lepsze były dla mnie).

Do czego zmierzam...planując rozszerzenie diety, a i później też (znaczy już po skutecznym rozszerzeniu), nie rób przypadkiem zapasów, bo może się okazać, że nic z tego - dziecku się zmieniają zapatrywania
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.