To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergolog czy dermatolog

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
Wczoraj, po żywej dyskusji pediatry z dermatolog zapadł wyrok: AZS.
Pediatra kazała:
- odstawic mleko Bebilon 2 i przejść na Bebilon HA 1
- odstawić wszystkie inne pokarmy - zupki, soczki, owoce, herbatki
- odstawic witaminÄ™ D i Cebion Multi

Zleciła:
- kapiele w parafinie
- Clemastin (syrop)

Bebilonu HA Emi od wczoraj nie wypiła ani łyczka! wody samej pic nie chce. Skoro nic innego nie może, to ani chybi padnie mi z głodu...
Po jednorazowej dawce Clemastinu bardzo duża poprawa na skórze! icon_eek.gif wysypka zmniejszyła się o prawie 70 % na moje oko.

Czy jesli to AZS objawy ustapiłyby tak szybko??

Chce iść do innego lekarza, bo wizyta, o której piszę - powiedzmy delikatnie - była kiepsa....

Ale do kogo mam iść??? do dermatologa czy może do alergologa??
Zwariuję icon_eek.gif wczoraj moje dziecko wyglądało, jakby miało trąd 32.gif 32.gif 32.gif

A najgorsze jest to, że Emi to żarłok - potrafi zjeść 200 ml kaszki, 150 herbatki, całe jabłko lub dwa - a tu nagle cały dzień na wodzie i mleku 1 dla czteromiesięczniaków??
mamuśka.chłidzw
Ida dostała skierowanie do alergologa: jako rozpoznanie stało-podejrzenie o AZS. Z tym, że o tym zdecydowała nasza pediatra.
grzałka
idź do tego, kto się dobrze zna na AZS
Kaszanka
Grzalka dobrze pisze; podzwoń, wypytaj i alergologa i dermatologa. Moja alergolog za moje azs się nie bierze, bo sama przyznaje, że nie bardzo się zna. Kiedyś chodziłam do rewelacyjnego dermatologa (niestety już na emeryturze) który specjalizował sie głównie w azs.
magda208
Grzalka mnie zaden lekarz nie pomogl.Mnie pomogla Anna Ciesielska ona leczy nie tylko objawy ale i przyczyny.Jak cie to zainteresuje wpisz w wyszukiwarke jej imie i nazwisko .A jak chcesz zobaczyc efekty zajrzyj na watek pielegnacja dzieci z azs tam zdjecia wkleilam.
magda208
Grzalka mnie zaden lekarz nie pomogl.Mnie pomogla Anna Ciesielska ona leczy nie tylko objawy ale i przyczyny.Jak cie to zainteresuje wpisz w wyszukiwarke jej imie i nazwisko .A jak chcesz zobaczyc efekty zajrzyj na watek pielegnacja dzieci z azs tam zdjecia wkleilam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.