To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Blizna po cesarskim cięciu??? Smarujecie czymś???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malinka1978
Mam pytanie jestem prawie 5 miesiecy po cesarce i mam zarozowione to cięcie, w jednym miejscu takie grubsze i nie wiem czy mam to czyms smarowac????

Cepanem??? gdzies tak mi ktos doradzil>>> jak dlugo bedzie widoczna taka blizna>>> prosze o rade mamy ktore mialy cesarke???
Eliszka
Ja niczym nie smaruję. Mam czerwoną kreskę, lekko już zgrubiałą niestety ale wychodzi moja tendencja do tworzenia bliznowców, po wyrostku mam niezłego 13.gif chyba jednak pomyślę o jakims smarowitku. Dałaś mi do myślenia 08.gif
pat09
Jestem już prawie 2 lata po cc, nigdy niczym nie smarowałam, pozostała mi lekka biała kreseczka, która szczerze mówiąc nawet mi się podoba 06.gif
oliweczkas
Blizny nie smarowałam niczym. Po 3 latach w zasadzie jej nie widać, a i tak chowa się za linią majtek.
malinka1978
Dzieki dziewczyny za odpowiedz//// icon_smile.gif
Eliszka
Pytalam w aptece o Cepan i podobne maści i dowiedziałam się że można smarować najwcześniej 4 miesiące po cięciu, chciałam kupić ale w takim wypadku poczekam jeszcze miesiąc...
Gaja
Nie swędziało mnie. Nie smarowałam. Blizna pomalutku zanika. Kiedyś była duża i czerwona, teraz jest coraz mniejsza i płaska.
Eliszka
Oj a mnie swędzi...
ognistaplama
Wprawdzie to bylo juz baaardzo dawno temu icon_wink.gif, ale pamietam, ze w moim przypadku Cepan zadzialal rewelacyjnie. Tylko bardzo meczyl mnie ten zapach.
malinka1978
Mnie też swedzi ta blizna... 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.