To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ortopeda dziecięcy -Wrocław -poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fascia
Witam!

Poszukuje ortopedy dziecięcego.
moja córka strasznie napina sie przed snem. Pręży całe ciało, stęka przy tym i wstrzymuje czasen na bardzo długo oddech.
Miala juz wiele różnych badań i na razie jest to dla nas wielka niewiadoma. Skojarzyłam, ze sprawy te zaczęły sie po roku, czyli w okresie jak mała zaczęła chodzić. Przyjrzałam sie dobrze jej stawianiu stópek i wydaje mi sie ze chodzi głównie na palcach. Moze jakies przykurcze jej sie porobiły. Chcialabym by ja jeszcze właśnie ortopeda obejrzał.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary.
Pysiaczek
HEJ nie jestem z Wrocławia ale mam namiary na dobrego ortopedę: Andrzej Szybiński, ul Gajowicka 114-116 pok 2, tel 0713636584. Pozdrawiam icon_smile.gif
fascia
wielkie dzieki, na pewno skorzystam!
Guciowa
Hej Fascia a moze przy okazji Neurolog ?? ta kjakos to napinanie i wstrzymywanie oddechu bardziej mi do Neurologa pasuje .
fascia
CYTAT(guciowa @ wto, 08 sty 2008 - 18:39) *
Hej Fascia a moze przy okazji Neurolog ?? ta kjakos to napinanie i wstrzymywanie oddechu bardziej mi do Neurologa pasuje .


u neurologa bylismy... fakt, dawno temu, miala Ulka robione EEg i inne cuda. Wtedy sie tez napinala, ale mniej. Nerurolog stwierdzila, ze to onanizm dzieciecy.
Moze i teraz tez to wystapiło.... jezeli tak to samo minie, ale martwia mnie te kilkunastoseundowe wstrzymywanie oddechu przed snem... to dla mnie jest najgorsze....
Ale w tym tyg lub nastepnym, jak tylko bedzie wolny termin chcemy powtorzyc badanie neurologiczne.
I jeszcze na pasozyty teraz badam, bo to tez moze byc..... zobacyzmy....

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.