To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Sosnowca odezwijcie siÄ™!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asieńka
Czy są tu jakieś mamy z Sosnowca? Chętnie was poznam.
Asieńka, mama Oleńki wink.gif [color=blue][/color]
Izunia
Cześć Asieńko icon_smile.gif
Jest nas, kilka dziewczyn z Sosnowca, między innymi ja icon_wink.gif
A dokładniej, gdzie mieszkasz w Sosnowcu?

POzdrawiam
Iza icon_smile.gif
Daretka
Hej a ja mieszkam w Myslowicach - pozdrawiam icon_biggrin.gif
Asieńka
icon_biggrin.gif Witaj Izuniu!
Teraz mieszkam na Zagórzu, a wcześniej mieszkałam na Środuli. A Ty gdzie mieszkasz i w jakim wieku jest Twój dzidziuś?
icon_biggrin.gif Cześć Daretko!
Mysłowice znam i pozdrawiam. Twoja Julcia jest dokładnie w tym samym wieku, co moja Olcia!!!
Jak sobie radzisz z dwójką maluchów w tak podobnym wieku?
beattta
Cześć Asiu icon_biggrin.gif
Też jestem z Sosnowca. Dokładniej z Pogoni, a na Zagórzu mieszkają moi teściowie.
Pozdrawiam cieplutko icon_biggrin.gif
Asieńka
icon_biggrin.gif Cześć Beatko!
Masz śliczną córeczkę. Moja Olusia też jest brunetką. W jakim wieku jest twoja Julcia?
Izunia
Asieńko, ja też z Zagórza icon_biggrin.gif
Moje dzidziusie są już troszku wyrośnięte icon_wink.gif
Córcia ma 2,5 roku a syn 10 lat icon_rolleyes.gif

Beattta, serdecznie pozdrawiam Ciebie, Julcię i męża icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_smile.gif

POzdrawiam
Iza
anonimowy
No to mamy spotkanie jak w banku icon_smile.gif . Zaczynam więc bardziej szczegółowo. Jestem z Sosnowca Zagórza z ul. Kisielewskiego. Mamy na Zagórzu piękny park więc o ile pogoda dopisze to możemy się spotkać w każdej chwili icon_biggrin.gif . Pracuję więc najbardziej odpowiada mi sobota lub niedziela przed południem ale możemy się dogadać.
Pozdrawiam gorÄ…co agulla z zuzuniÄ…
Asieńka
icon_biggrin.gif Witaj agullo!!!
Chętnie się spotkam na spacerku. Ale daj na siebie jakieś namiary. Może później pogadamy na GG. icon_question.gif
beattta
Asiu, Julka ma skończone 3 latka i strasznie dużo energii icon_lol.gif
Napisz kilka słów o swojej córeczce (jest chyba młodsza?)

Pozdrawiam
beattta
CYTAT(Izunia)
Beattta, serdecznie pozdrawiam Ciebie, JulciÄ™ i męża icon_exclaim.gif  :!:  :!:  :)  


Izunia ściskam Was cieplutko i raz jeszcze życzę duuuuużo zdrówka icon_biggrin.gif
Asieńka
icon_biggrin.gif Beatko!
Moja Ola ma 15 miesięcy. Widzę, że jesteś już doświadczoną mamą.
Będę wieczorem na GG. Pozdrawiam!
mokoioskar
Hejka witam Ja też jestem z Mysłowic a dokładnie jestem siostra daretki. Mam synka, któty ma juz 5 lat. Pozdrawiamy !
gambi1
[quote=Asieńka]Czy są tu jakieś mamy z Sosnowca? Chętnie was poznam.
Asieńka, mama Oleńki wink.gif [color=blue][/color]
cześć jestem z sosnowca. Jestem mamą dwóch dziewczynek Sybilli 10 lat i WIKTORI 4 miesiące
Ev
Ja też jestem ze Sosnowca i mam synka Jasia - 12 mcy. Chętnie poznam inne mamy. Jaś jest ponoć alergikiem i brakuje mi pomysłów na nowe potrawy. Wykluczone jest mleczko i kalafior oraz jajka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.