To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciekawe pomysly na strój karnawałowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agulka 333
Jak w temacie.
Mój sześcioletni Pawełek w piątek ma bal i niestety w ten sam dzień kuzyni też a zawsze wymieniali pomiędzy sobą stroje. Więc przyjdzie mi w tym roku coś samej wymyśleć.

A głowy do tego w tym roku nie mam. Ani zdolności krawieckich też.

Podpowiedzcie coÅ›. icon_smile.gif

Agulka
Adasia
U mnie nie-krawiecko był: rycerz (tektura falista, tektura zwykla, folia aluminiowa, golf mój szary+szare rajstopy), biedronka (też osprzęt papierniczy+przepaska do włosów z dorobionymi czułkami). Nietrudno też o kominiarza, gąsiennicę, dalmatyńczyka...
marghe.
a syn kim chciałby być?
domi
Jak moi bracia byli mali to sami takie stroje jak: zorro, górnik, Pan młody 06.gif , kominiarza. To tyle co pamietam na dizś.
Agulka 333
CYTAT(marg. @ wto, 08 sty 2008 - 21:07) *
a syn kim chciałby być?


Rycerzem.

Kupiliśmy mu w markecie jakiś miecz i tarczę i teraz zastanawiam się w co go ubrać.
addera
Proponuje peleryne (kawałek materiału u góry przymarszczony na jakiejś tasiemce - tasiemke można przypiąc do materiału zszywaczem 08.gif ). Albo tunika https://www.allegro.pl/item291364477_rycerz_.html
Przydałoby się cos na głowę - my mamy taki chełm z Biskupina 06.gif ,ale może być też kaptur.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.