To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rowerek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lalalala
Chcę kupić synkowi rowerek trójkołowy. Na wiosnę, ale kupić już chcę, bo tańsze i akurat pieniądze mam zbędne. No i tak: te, które są ładne, nie mają podnóżka, tylko same pedałki. A mój mały na wiosnę będzie miał półtora roku. Czy taki maluch poradzi sobie z trzymaniem nóżek na ruszających się pedałkach (nie z pedałowaniem)? Czy musi być podnóżek? Mamy małych cyklistów poradźcie.
Mika
powiem tak -te które mają podnóżki to dla mnie nie rowerki tylko bajerki icon_wink.gif
rower dla malucha ma być tylko mały -resztę powinien mieć jak zwykły rower -pedały tam gdzie trzeba,2 zębatki i łańcuch
raz,że nogi prawidłowo pracują,dwa-jedzie się dużo wygodniej niż na rowerze majacym pedały w kole przednim -przy skręcaniu może dziecku nogi zabraknąc icon_wink.gif
Anton na takim normalnym rowerku nauczył się jeździć właśnie mając 1,5 roku
mając 20 miesięcy zasuwał jak oszalały
teraz majac 2 lata cuda na kiju na nim wyczynia icon_lol.gif

aaa i przydatny jest (jeśli nie ma w zestawie) kij do pchania dla rodzica
ja na wiosnę nasz też doczepię żeby móc w razie czego złapać rozpędzone dziecię na ścieżce rowerowej wink.gif
koszt nie wielki-ja za swój zapłaciłam raptem 10zł

mamy Magic`a ,bo to jedyny malutki z napędem łańcuchowym
lalalala
a nie nie bajerków to ja nie chcę 06.gif
nie umiałam tylko zdecydować, czy podnóżek potrzebny, a jak na złość, w żadnym z prostych (czyli nie konik, żabka ani inne cudo) rowerków go nie było.
Ale jak piszesz Mika, że taki maluch może się nauczyć, to kupię bez.

dzięki za odp.

Kocisława zwana Warkotem
A ja byłam zadowolona z rowerka z podnóżkiem.Jeśli pojechaliśmy za daleko,a Młodej nie chciało się już pedałować,to trzymała nogi na podnóżku.Nie musiałam prowadzić i dziecka i rowerka.A jeździć nauczyła się bardzo szybko i przesiadła się do "normalnego",dziecięcego rowerka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.