To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Małe Ciche

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
agarad
Kilka wątków na temat tego miejsca jest na maluchach, ale miejsc polecanych na noclegi nie widzę, jully poleca miejsce gdzie można dobrze zjeśc - to jak najbardziej istotne icon_smile.gif
ale gdzie można zamieszkać na klika dni, co polecacie?
kasia75
ja byłam tu https://www.tomnet.com.pl/maleciche16/
i tu https://www.tomnet.com.pl/maleciche15/

bardziej zadowolona byłam z drugiego miejsca, sympatyczniejsi gospodarze, czyściej. Ale pierwsze miejsce też fajne, duże podwórko dla dzieci, dobre jedzonko. Ceny takie same.
użytkownik usunięty
No cóż polecać można wiele, ale co z tego jak nie ma miejsc już od kilku miesięcy 21.gif Przez ten duży wyciąg tłumnie wszyscy jeżdżą a kiedyś to była 'mała i cicha' miejscowość icon_smile.gif
Macio
No Jully niestety.
Teraz tam tłumnie. Ja dostrzegam ogromna różnicę nawet na przestrzeni 2 lat. Ale mnie i tak zachwyca bez końca.

Polecam
https://www.maleciche.polturizm.ru/pl.htm
Bardzo dobre jedzenie, czysto i miło.
Graz
Pozdrawiam z Małego Cichego. Piekna pogoda, śnieg, słonce. Trochę ludzi jest, ale głównie tłumy gromadza się przy wyciagu krzesełkowym, na innych jest w miarę luźno. Moje dziecko (na razie jedno) pobiera lekcje jazdy na nartach. Jest pieknie!
Macio
Graz zazdroszczÄ™....
Miłej zabawy!!!!!!!!!!!!!!
truska
ojjjj ja tez zazdroszczÄ™
paprotka3
Ach też bym zajrzała w góry
Ludek
My w sobotÄ™ jedziemy co prawda do Gliczarowa (niedaleko MC) i na pewno wyciÄ…g w MC odwiedzimy.icon_smile.gif
agarad
CYTAT(jully @ piÄ…, 01 lut 2008 - 10:28) *
No cóż polecać można wiele, ale co z tego jak nie ma miejsc już od kilku miesięcy 21.gif Przez ten duży wyciąg tłumnie wszyscy jeżdżą a kiedyś to była 'mała i cicha' miejscowość icon_smile.gif


Tak mi narobiłyście swoimi opowieściami ochoty na wypoczynek w MC, i ja nieświadoma w momencie założenia wątku zaczęłam obdzwaniać wszelkie miejsca dostępne w necie ale niestety nic wolnego nie znalazłam icon_sad.gif w rezultacie ferie spędziliśmy zupełnie w innym miejscu.

Hm może to trzeba by juz pomysleć o przyszłym roku....
użytkownik usunięty
A my jedziemy w marcu jakoś, oczywiście do MC icon_smile.gif ale się cieszę
truska
jully a kiedy jedziesz ?
moze tez bysmy pojechali na weekend
Graz
Wróciłam icon_smile.gif Relacja wkrótce
Adasia
Ja jadę w lipcu - chyba druga połowa.
Bywam regularnie od 5 lat.

A moje dzieci wróciły tydzień temu icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Ja też bywam regularnie i to od jakiś 18 lat icon_smile.gif
Jedziemy w drugim tygodniu czerwca i już się nie mogę doczekać
Macio
No czas rezerwację rozpocząć na sezon zimowy. Kto jedzie i kiedy? MC rzecz jasna.
Graz
Oczywiśćie, my tez MC.
Adasia
Jak się uda bezczelnie podrzucić dzieci dziadkom, będą w MC tuż po świętach.

Całorodzinnie piszę się raczej na lato.
Macio
My jakoś w styczniu. Ja też nie mogę się doczekać.
Graz
No i jak tu nie zatęsknić
agarad
Nie wiem czy znów nie za późno, ale jutro zamierzam coś sobie zaklepac - jak myslicie mam jeszcze szanse? icon_rolleyes.gif
agarad
I jeszcze jedno pytanie;-) skąd jest najbliżej do wyciągu (wogóle ile tam ich jest) - może być łatwy bo to głównie dla dzieci ma być atrakcja icon_smile.gif, choć i tak pewnie już nic nie znajdę icon_sad.gif
Macio
Ja jestem zakochana w tej miejscowości. Jeszcze nigdy nic tak mnie nie zauroczyło. Uwielbiam spacery, po lesie po górach zapominam tam o całym świecie...
Dzięki za te zdjęcia moje mi się już opatrzyły.
Macio
Tam wyciągi są trzy dwa talerzykowe, jeden krzesełkowy. W różnych miejscach MC. Do nauki najlepszy moim zdaniem Kułak( Błociska) później dopiero krzesełkowy bo jest długi ale fajny. Natomiast ja osobiście Panoramy (talerzykowy) nie lubię bo ciężko jest utrzymać dziecko. Strasznie szarpie przy wciąganiu.
użytkownik usunięty
No i my na bank będziemy tylko jeszcze nie wiem kiedy- pewnie w czasie Warszawskich ferii. Jakieś zimowe zdjęcia Mało Cichańskie zaraz sobie pooglądam.
Macio
Super, a kiedy w tym roku wypadajÄ…?
użytkownik usunięty
19.01- 1.02
Macio
Zobaczymy może i my w tym terminie się wybierzemy. Zobaczymy.
agarad
CYTAT(Macio @ Fri, 03 Oct 2008 - 06:19) *
Zobaczymy może i my w tym terminie się wybierzemy. Zobaczymy.



Macio a macie cos zaklepane?

Ja dzwoniłam i nic wolnego nie udało mi się znależć icon_sad.gif - tam już chyba tylko stali bywalcy mają możliwość odpoczywać icon_sad.gif

Macio
Tka wstępnie już od sierpnia. Tam gdzie zawsze. Podam Ci namiary później. Bp muszę poszukać.
agarad
Ok. a jak byście rezygnowali to....icon_smile.gif
Macio
to już zaklepali przyjaciele nasi...
użytkownik usunięty
Właśnie mi mama powiedziała, że zaklepała nam pokój (mi i Hugo) także będziemy icon_smile.gif
agarad
Jully ale rozumiem, że macie miejsce jako dla stałych bywalców;-) bo ja dzwoniłam naprawdę w wiele miejsc i nic wolnego nie było.

Hm może tak zadzwonię i zaresewruję na przyszły rok , tzn na 2010 - ciekawe czy bym cos wolnego znalazła icon_wink.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(agarad @ Tue, 14 Oct 2008 - 14:26) *
Jully ale rozumiem, że macie miejsce jako dla stałych bywalców;-) bo ja dzwoniłam naprawdę w wiele miejsc i nic wolnego nie było.

Hm może tak zadzwonię i zaresewruję na przyszły rok , tzn na 2010 - ciekawe czy bym cos wolnego znalazła icon_wink.gif

tak mamy stałą rezerwację, my jeżdzimy od 20 lat chyba icon_smile.gif Nasz ślub się tam odbywał, no a moja mama rezerwuje u nich co roku od kilkudziesięciu do czasem nawet ponad 100 miejsc icon_smile.gif
agarad
CYTAT(jully @ Wed, 15 Oct 2008 - 11:32) *
tak mamy stałą rezerwację, my jeżdzimy od 20 lat chyba icon_smile.gif Nasz ślub się tam odbywał, no a moja mama rezerwuje u nich co roku od kilkudziesięciu do czasem nawet ponad 100 miejsc icon_smile.gif



No wiem, wiem (z forum rzecz jasna icon_wink.gif , że jesteście tam częstymi gośćmi ) ale tak zachwalałaś to miejsce, że postanowiłam również tam pojechać, w zeszłym roku to było juz naprawdę późno jak się zdecydowałam a w tym roku myślałam naiwnie, że 4-5 m-cy przed terminem coś wolnego jeszcze znajdę. Trudno, może za rok icon_smile.gif -w tym roku będzie Rabka.
agarad
CYTAT(jully @ Wed, 15 Oct 2008 - 11:32) *
moja mama rezerwuje u nich co roku od kilkudziesięciu do czasem nawet ponad 100 miejsc icon_smile.gif



A no to teraz rozumiem dlaczego w całym MC brak jest wolnych miejsc icon_wink.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(agarad @ Wed, 15 Oct 2008 - 12:52) *
A no to teraz rozumiem dlaczego w całym MC brak jest wolnych miejsc icon_wink.gif

Tak naprawdę to tyle osób mieści się w jednym domu, bo górale się mocno rozbudowali icon_smile.gif
Adasia
Zerknijcie tu.
Zdziwiłabym się, gdyby było zajęte.
Tylko nie zaglÄ…dajcie w cennik icon_wink.gif

A wybiera się może ktoś w okolicach świątecznych? Bo w ferie to już mi bedzie za grubo, ale koniec grudnia byłby chyba jeszcze do przejścia.
Tak chciałabym się spotkać z doborowym towarzystwem...

Jully - kiedy był ten ślub - bo my kilka podglądaliśmy?

A w wakacje też jedziecie?
użytkownik usunięty
Adasia we wrześniu 2006 icon_smile.gif W okolicach świątecznych być może się wybierzemy, ale to zależy od tego czy K nie będzie usiał gdzieś służbowo wybywać.
Graz
My tez ferie spędzamy w MC, już zarezerwowana Tarasówka. Może jakies spotkanie wobec tego? icon_smile.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Graz @ Sat, 15 Nov 2008 - 15:52) *
My tez ferie spędzamy w MC, już zarezerwowana Tarasówka. Może jakies spotkanie wobec tego? icon_smile.gif

No jasne icon_smile.gif Ja bardzo chętnie.
Adasia
Moje dzieci jadÄ… jutro.
Niestety, nie wszystkie i, niestety, bez rodziców.
Ale jakbyście je tam gdzieś spotkały, to wymuście przekazanie Wam pozdrowień - dostały przykaz uściskać wszystkie ewentualnie spotkane ciotki maluchowe.
Graz
Widok na Małe Ciche - dziś rano:

cydorka
oj Ty niedobra dziewczyno.....
ja chce w góry buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


cyd
gyokuro
Jeju, jak piknie!!!
Ja byłam latem, mieszkaliśmy w Pasterniku, pierwszy dom w Małym Cichym icon_smile.gif
Macio
Kto i kiedy zimowo siÄ™ wybiera?
użytkownik usunięty
No ja w tym roku pod wielkim znakiem zapytania icon_sad.gif
Graz
Ja siÄ™ wybieram, Cydorka sie wybiera. Juz zaklepane.
Macio
CYTAT(jully @ Thu, 22 Oct 2009 - 00:08) *
No ja w tym roku pod wielkim znakiem zapytania icon_sad.gif

Nie no czemu?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.