To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Show z Kubusiem Puchatkiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

menada
W dniach 28.02 - 02.03 będzie w hali Orbicie cudne show z Kubusiem Puchatkiem:
https://www.alterartshow.pl/zdjecia.html

Drogo, ale Honia na widok zdjęć i filmiku skakała z radości, więc wczoraj poleciałam do empiku kupić bilety dla nas i dla siostrzeńca z rodzicami. Udało mi się jeszcze zdobyć miejsca w 2 rzędzie pod sceną icon_smile.gif
fascia
tez idziemy...Ulak troche moze mała, ale co tam.. zobaczymy jak bedzie.... icon_smile.gif

nie mamy tak fajnych miejsc, bo juz nie bylo, mamy takie troche z boku, ale tez te z lepsza widoscnoscia icon_smile.gif

Ulka uwielbia wszystko co związane z Kubusiem.. podejrzewam, ze bedzie sie jej bardzo podobało icon_smile.gif
fascia
menada i jak sie Wam podobało?

my bylismy dzisiaj. fajne show.. Ulka prawie caly czas byla wpatrzona nieruchomo w scene.. jak zahipnotyzowana.. Widac, ze jej sie podobalo bardzo...
do przodu do dzieci sie bala isc, bo ona jeszcze mala....

mogli by za 2-3 lata znow do Wrocka przyjechac.....
Potwora
My też byliśmy, dzieciom bardzo się podobało, bardzo. Faktycznie szoł bardzo efektowne, hamerykańskie, ładna scenografia, efety typu padający śnieg czy tęcza - robi wrażenie. Tylko trzeba by iść tam z workiem pieniędzy, te okropne gażety są strasznie drogie i wszystko ociekające cukrem i barwnikami icon_wink.gif
fascia
CYTAT(Ola Fisia @ nie, 02 mar 2008 - 01:34) *
Tylko trzeba by iść tam z workiem pieniędzy, te okropne gażety są strasznie drogie i wszystko ociekające cukrem i barwnikami icon_wink.gif


oj tak..
Ulka na szczescie mala i nie rozumiala, ze to wszystko mozna kupic, wiec u nas ograniczlo sie jedynie do ogladania icon_smile.gif
menada
Faktycznie opłacało się pójść. Dzieciaki zachwycone icon_smile.gif Fabian skakał pod sceną, Honia wolała oglądać z krzesełka, ale śpiewała, klaskała albo siedziała z rozdziawioną z zachwytu paszczą icon_smile.gif
Oczywiście nie obyło się bez kupna kilku gadzetów, ale inaczej się chyba nie dało. Zadziwił mnie miodowy popcorn, oczywiście mega słodki, jak wszystko inne icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.