To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cudo do prania biustonów w pralce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocurek
Jak dla mnie, rewelacja.
Nienawidzę prać czegokolwiek w rękach, a juz biustonoszy w szczególności. Brasaver (bo tak się toto zwie) kupiłam na Allegro, natrafiwszy przypadkiem. Ale mam radochę icon_lol.gif icon_eek.gif aż trudno uwierzyć icon_wink.gif
Co prawda jeden zagubiony w pralce drut już zawsze będzie mnie niepokoił (że śmiał wpaść mi do pralki), ale przynajmniej jest szansa, że nie przykuma sobie towarzystwa. Drucianego.
wiesiołek
A jakiś link, opis, zdjęcie?
Mika
CYTAT(wiesia @ śro, 16 sty 2008 - 10:25) *
A jakiś link, opis, zdjęcie?


Brasaver
cilla
Nie mialam pojęcia, że istnieje coś takiego. Pomysłowe, pomysłowe....
AJA
Kurczę, przecież przez te dziurzyska druty spokojnie mogą wyjść na spacer :/
Fakt że wygląda toto ciekawie.
Kocurek
CYTAT(AJA @ piÄ…, 08 lut 2008 - 20:15) *
Kurczę, przecież przez te dziurzyska druty spokojnie mogą wyjść na spacer :/
Fakt że wygląda toto ciekawie.


Druty wyłażą z biustonosza raczej zniszczonego, nadprutego. Jak pierzesz od początku w tym czymś, biustonosz się nie niszczy i nie pruje, zatem nie wyłażą druty icon_wink.gif
Elak
Ja nigdy staników nie piorę ręcznie 08.gif pakuję do zwykłego woreczka siatkowegoo (takiego na rajstopy chyba).
jagodka
Wygląda na praktyczną rzecz, chyba sobie kupię, wygląda na to, że i miseczki nie zdeformują się w praniu. Dobre.
isllandia
kurcze dwa tygodnie temu mąż musiał rozbierać pralkę, bo uszkodził ją właśnie drut! Szkoa, że dopiero teraz sie dowiedziałam o istnieniu tego super czegoś...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.