To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy mogę zażywać tabletki ze skrzypu na włosy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

uo79
icon_question.gif Czy mogę zażywać tabletki ze skrzypu polnego na włosy jeżeli karmię piersią icon_question.gif
Coffee
nie wiem...a sama chetnie bym sie dowiedziala, bo wychodzi mi ich masa juz 3 miesiac icon_mad.gif ale podobno niewskazane icon_sad.gif
Agnisma
A ja dowiedziałabym się, czy wogóle ten skrzyp pomaga icon_question.gif Albo co pomaga najbardziej i nie zrujnuje mnie finansowo icon_question.gif
Ika
Cynk. W tabletkach. Około 8 złotych miesięcznie.

Skrzyp ponoć działa, ale chyba nie na każdego.
Agnisma
8zł- nie majątek, a czas zimowy i "czapkowy" za pasem, dzięki.
Ika
CYTAT(Agnisma)
8zł- nie majątek, a czas zimowy i "czapkowy" za pasem, dzięki.


Drobiazg - rewanż za katalogi...

Cynk przy okazji włosów "załatwia" też cerę i paznokcie. I jeszcze przy czymś tam jest dobry, nie pamiętam.
Agnisma
Szczerze mówiąc na paznkocie( a na cere przy okazji nie zaszkodzi) też się napewno przyda.
Eta
Nie ma przeciwskazń do brania skrzypu polnego, ja go brałam w ciązy i mnie bardzo pomagał
Basia
Ja brałam niedawno skrzyp i zauważyłam dużą poprawę, naprawdę
polecam na wychodzące włosy. No i do tego nie jest drogi w porównaniu
do innych witamin przeciwko wypadaniu włosów.
To witamina więc w ciąży na pewno można to zażywać bez obaw.
Lopezka
Ja zamiast skrzypu w tabletkach polecam coś aplikowanego bezpośrednio na włosy. Wydaje mi się że bedzie to odpowiedniejsze i bezpiecniejsze, nie będzie też obciążało wątroby kolejną kapsułką etc. Jeśli szukasz preparatów do włosów w dobrej cenie i jakości to np. produkty firmy radical - nie wiem czy są wszędzie dostępne, trzeba w aptece popytać, ja kupuję je u siebie w płocku na gałczyńskiego w AzG. Np. odżywka wzmacniająca za 9-10zł, wyciąg z nagietka jakieś 6zł, są naprawdę fajne i tanie i trafiają tam gdzie mają trafić a nie jak tabletka wszędzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.