To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fotelik samochodowy INFINITY PRO (Kiddy)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Małgoś.dz
Jako, że stoimy właśnie przed wyborem nowego fotelika dla Maji, w zakresie wagowym 9-18kg, chciałam podpytać, czy ktoś ma / zna/ widział/ lub po prostu wie cokolwiek na temat fotelika jak w temacie?

Infinity Pro Kiddy


Fotelik jest o tyle (dla mnie) zaskakujący, że nie posiada tradycyjnych pasów 5-punktowych. Jedyne pasy - to te, które przytrzymują sam fotelik. A dziecko "uwięzione" jest w foteliku wyposażonym w unikalną, opatentowaną "osłonę tułowia", tworzącą coś w rodzaju "stoliczka" z poduchą, na której dziecko może majstrować łapkami (bawić się).
Co ciekawe, foteliki te otrzymały najwyższą ocenę w niezwykle restrykcyjnych (nie sponsorowanych, więc żadnych przekupstw) testach zderzeniowych ADAC.
Rozwiązanie tyleż ciekawe (wygoda dla dziecka, nieskrępowanego pasami), co przerażającego dla mnie jako matki (jak to? bez pasów?).
No, ale skoro sÄ… tak bezpieczne...?

Mąż uważa, że testy ADAC są bardzo wiarygodne, ja mam wątpliwości (być może niesłuszne) i raczej stawiam na Maxi Cosi Tobi.
Ostatnie słowo należy do mnie. I nie wiem.
kethry
u nas, na kwietniówkach 2007, jedna Mama (rubinka) ma. z tego, co wiem jest bardzo zadowolona, podobno jest wygodny i jej syn bardzo lubi podróże w nim.
możesz o szczegóły uderzyć na PM, ale chwilowo (jeszcze chyba przez ok tydzień) ona jest za granicą.

Małgoś.dz
Ooo, no proszę icon_smile.gif A Maja też z kwietnia 2007. icon_smile.gif

Dziękuję za info. icon_smile.gif
menada
Moja siostra kupiła taki fotelik. Absolutna porażka, dziecko po prostu się do niego nie mieści. Fakt, że chłopiec jest dość duży, ale on się nie mieścił kiedy miał jakieś 11 kg, musielibyśmy zgnieść mu brzuch tym stoliczkiem. Moja córka dała radę w nim usiąść, ale twierdziła, że jest niewygodny. Sposób zapinania zupełnie mnie nie przekonuje, trzeba za każdym razem szarpać się z pasami.Siostra kupiła inny fotelik.
Polecam britax-roamer, my mamy TAKI i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Małgoś.dz
Dzięki menada.
Ta informacja jest dla mnie szczególnie ważna. Zwłaszcza, że Maja nie jest typem chudzinki icon_smile.gif
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wolę tradycyjny fotelik...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.