To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie wiem, czy Wy wiecie, ale... czyli o spotkaniach chustowych!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
Nie wiem, czy Wy wiecie, ale w Katowicach, w Ikei, regularnie, spotykają się fajne mamy maluchów, noszące swoje stworzenia w chustach. Wczoraj byłam na takim spotkaniu i było gwarno, wesoło, po raz pierwszy pomacałam sobie chusty i się zaraziłam ich pasją. No więc polecam, bo było na prawdę super!
Gruszka
Magdalenka, a regularnie to znaczy kiedy? bo ja bym sie anwet z Krakowa kopsnęła, żeby popodglądać icon_smile.gif
magdalenka
wiesz, podobne spotkania odbywają się w Krakowie, więc może byłoby Ci łatwiej dotrzeć? na pw wysłałam Ci link, gdzie znajdziesz więcej informacji icon_smile.gif
Gruszka
Dostałam. Dziekuuję pięknie icon_smile.gif
candace
kiedy w Katowicach?????
kala101
PRoszę o wiadomość kiedy wkatowicach pozdrawiam
magdalenka
napisałam na priva, do zobaczenia!
.kasiula.
dziewczyny a czy ta chusta konieczna? bo moje dzieciątko juz za duże... icon_sad.gif
adel-ajda
ja również proszę o inf co do spotksnia w KATOWICACH.....
isllandia
czy te spotkania sÄ… nadal aktualne?
magdalenka
oj, no w ze wstydem muszę stwierdzić, że nie mam pojęcia. Informacje znajdziecie na pewno na forum gazety "chusty" lub w klubie kangura. Mieszkam w Bielsku i w Bielsku są na pewno icon_smile.gif.
isllandia
Magdalenka, a gdzie konkretnie w Bielsku, bo ja z Czechowic:)
magdalenka
w okolicach Górnego Przedmieścia/Starego Bielska... może wspólna kawa?? icon_smile.gif
isllandia
magdalenka - jak tylko moje maleństwo przyjdzie szczęśliwe na świat i uda mi się go "namówić" na chustę to na spotkanie i na kawkę się piszemy. A możesz mi jeszcze doradzić jaka chustę dla czerwcowego malca wybrać?
magdalenka
nie, nie mogę Ci doradzić, nie czuję się na siłach, bo sama nie używam. Ale w Bielsku są spotkania chustowe i Sabinka i inne dziewczyny na pewno Ci pomogą. A na spotkanie proponuję, abyś wybrała się jeszcze przed porodem.
Korzystasz z GG? Jeśli nie, na pw przejdźmy icon_smile.gif
isllandia
Dzięki za namiary na Sabinę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.