To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szorstkia, czerwona skóra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

LidiaMama
Kacper ma wyżej pupci ma szorstka duża plame czerwona nie zawsze bo blednieje raz swedzi raz nie ,i takie plamki mniejsze obok .Nie mam pojecia choc mam przeczucie ze to od pampersów si eprzeciera i jeszcze od tych śliskich .Może spodkałyscie sie z taka reakcja skóry wasze dzieci jaki powód, isc do dermatologa ?
Naz
u nas było podobnie, lekarz stwierdził, że to od pampersów i faktycznie tak było
pozdrawiam
LenaXS
U nas był podobnie, ale bez wysypki, tylko swędzenie. Pojawiło się po blisko roku a przez ten czas używałam tylko pieluszek jednej firmy.Zmieniłam pieluszki i jest ok.
Spotkałam się jednak z opiniami, że często cytrusy dają uczulenie w postaci plamek lub wysypki właśnie na pupie.
Pozdrawiam.
KlaudiaGuza
U nas też była taka plama na pleckach powyżej pampersa, ale nie zmieniałam pampków. Dr kazała smarować pudrem w płynie i tridermem na noc po kąpieli i zeszło po kilku dniach. Może to rzeczywiście było od cytrusów? nie pomyślałam o tym nawet...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.