To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wózek spacerowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

domonia
Cześć!

Dziewczyny jaki Waszym zdaniem wózek spacerowy jest godny polecenia? Czy na jakimś się zawiodłyście? Czy słyszałyście jakieś ciekawe opinie innych o danym wózku?

A co myślicie o tym?
Jakie jest Wasze zdanie?
Szukam dobrego wózka spacerowego i nie chciałabym się zawieźć po jego kupnie. Doradźcie coś icon_smile.gif


powyżej wózek: BABY DREAMS SPRINT
Gruszka
Poszukaj w wątku Co warto, czego nie warto. Jest tam BRADZO DUŻO informacji o wózkach wszelkiej maści.
Ewelinek

mam ten wózek i jestem z niego zadowolona icon_smile.gif


EDIT: Gruszka ma racjÄ™ icon_smile.gif
Helenita
Anex air/x to wózek spacerowy zdecydowanie godny polecenia! Prosty w obsłudze, kompaktowy, poręczny, a przede wszystkim mega lekki icon_smile.gif Prowadzi się bardzo płynnie, daje radę nawet na trudniejszych podłozach
AnitaT
Również mogę polecić air-x z anexa. Wygodny, zwrotny i poręczny wózeczek, który daje rade na każdym terenie.
śrubka
Pewnie każdy ma nieco inne zdanie na ten temat i inne doświadczenia.
adek87
Taki wózek spacerowy to ważne przede wszystkim, żeby był łatwy w składaniu i mieścił się np. w samochodzie. Ja polecam sobie tutaj zajrzeć - https://www.abcgps.pl/lekki-wozek-spacerowy coś na pewno ci wpadnie w oko bo większość tych wózków to naprawdę bardzo dobre firmy z jakościowymi produktami icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.