To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kask do jazdy na rolkach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Właściwie całą treść zawarłam w tytule - czy mogę kupić dziewczynkom po jednym kasku, który służyłby i do jazdy na rowerze, i na rolkach? I czy lepiej wtedy kupić rowerowy, czy rolkowy? Na co zwracać uwagę przy zakupie?
grzałka
zależy, czy mają zamiar jeździć wyczynowo- rolkowy chroni potylicę bardziej niz rowerowy, jest tez bardziej zabudowany, przez co gorzej tolerowany przez moje dziecko (wentylacja), dlatego Ania jeździ w rowerowym na rowerze i na rolkach

ale jak mają zamiar jeździć wyczynowo na rampach to rolkowy koniecznie icon_wink.gif
Silije
Moja Julka jeździ w tym samy na rowerze i na rolkach, a ja się nawet nie zorientowałam że są dwa różne rodzaje. 29.gif
Ciocia Magda
CYTAT(grzalka @ wto, 12 lut 2008 - 13:42) *
ale jak mają zamiar jeździć wyczynowo na rampach to rolkowy koniecznie icon_wink.gif


Grzałka!!! mam nadzieję, że jeszcze dłuuugooo dłuuugooo nie zobaczę swoich dzieci na rampie.
iwo1
To dwa różne kaski,kask na rolki jest zabudowany bardziej od tyłu głowy i to właśnie tył głowy bardziej ma chronić.Kask rowerowy głównie ma chronić przód głowy i od tyłu nie jest tak nisko zabudowany jak kask na rolki
JaÅ› ma osobny na rolki i osobny na rower ale ja po prostu trochÄ™ zboczona w pewnych dziedzinach jestem
Iwo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.