To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Karmienie piersią a test ciążowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

annaot
Synka karmię już ponad rok czasu piersią i do tej pory nie mam jeszcze okresu, synek coraz rzadziej ssa pierś chyba sam się odzwyczaja icon_cry.gif
ale ja nie otym icon_smile.gif
mam wrażenie że jestem w ciąży jakieś dziwne bulgotania w brzuchu...
czuję się normalnie nie mam objawów ciąży-z resztą przy poprzenich dwóch ciążach też nie miałam więc tymbardziej się marwię, robiłam dwa testy oba wyszły niegatywnie ale te dziwne bulgotanie nie daje mi spokoju!!
Więc moje pytanie czy jeśli nie mam okresu ponad rok, karmię to czy test wychodzi wiarygodnie i napewno nie jestem w ciąży??
jeśli był podobny temat to przepraszam długo szukałam i nie natknęłam się.
konto_usunięte
ja wprawdzie nie po roku, a po pięciu miesiącach karmienia ni z gruchy, ni z pietruchy zrobiłam test ciążowy. dodam, że okresu nie miałam po porodzie. jakoś tak wyszedł 06.gif
pozyttwnie 08.gif
nic nie wskazywało.
Aga78
hej, wynik testu nie zalezy od karmienia.. beta HCG jest na tyle specyficzna, ze wystepuje w zasadzie tylko w ciÄ…zy, a przeciez obecnosc wlasnie tego hormonu w moczu bada test ciazowy. Sprobuj powtorzyc test za tydzien, dwa jesli masz watpliwosci. Pozdrawiam !!
użytkownik usunięty
Choć bulgotanie nie zalicza się do objawów ciąży icon_wink.gif To ja w testy nie wierzę icon_smile.gif mi wyszły 3 negatywnie rok temu a byłam już bodajże w 6 tygodniu ciąży.
Abotak
Jesli jestes w ciazy to wynik powinien byc raczej pozytywny.
Zdarzylo mi sie 3 razy robic test w czasie karmienia i za kazdym razem wychodzil a owoce sie rodzily w swoim czasie. 03.gif
Robilam na wczesnych etapach ciaz bo proby byly zamierzone.

Natomiast bulgotanie...hmmm.. ja bym raczej nie przypisywala go ciazy. wink.gif
Mojej obecnie 7 latce bulgocze odkad pamietam, a jeszcze nic nie urodzila. 10.gif
Co wiecej, kiedy sie napije i zacznie skakac to chlupotanie slychac bez zadnych watpliwosci. icon_lol.gif
Mi tez czesto gesto bulgocze kiedy mi sie zolc z woreczka przelewa czy cos w tym stylu. wink.gif
Nie znam sie ale kilkukrotny negatywny wynik testu przy ciazy to chyba naprawde rzadkosc.
szantrapa
Heh icon_smile.gif Ja karmiłam, okresu nie miałam i test wyszedł pozytywny. I jest druga córka icon_smile.gif
annaot
Kurczę ja testom nie wieżę w poprzedniej ciązy wyszedł negatywnie a ciąża była, no cóż zrobię narazie 3 test bo na lekarza muszę ponad miesiąc czekać (bo na prywatnego nie mam narazie kasy)
ale dzięki
Tusia8
Zrób sobie betaHCG z krwi i wszytko będzie jasne. Prywatnie to koszt ok 30 zł.
foczka_82
ja karmilam, okres dostalam po 10 miesiacach, po okresie ciach pach i drugie dziecie w drodze icon_smile.gif test od razu pokazal dwie kreski
alexia
Witajcie:)
Ja pierwszego miesiąca po porodzie dostałam okres i mam do tej pory, dodam że od prawie 7 miesięcy karmię piersią. Co prawda z powodów zawodowych i naszej antykoncepcji w postaci córki, która jak już coś ma być to zaraz się budzi i po zawodach kochaliśmy się tylko raz i to jakieś 4-5 miesięcy temu ale, trochę się martwię też mam jakieś dziwne bulgotania, test ciążowy robiony wczoraj wyszedł negatywnie.
I nie wiem czy coś jest na rzeczy czy sama się wkręcam.
Ma któraś tak?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.