To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szukam pracy dodatkowej - najlepiej w domu :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
Witam
Jak w temacie. Muszę coś zacząć dorabiać. Szukam już dłuższy czas i nic nie znajduję. icon_sad.gif
Mogę pracować nawet jako kelnerka icon_biggrin.gif ale żeby to było w soboty.
Najchętniej praca przez internet - ale czy jest taka możliwość - słyszałam, że jest.
Wieczorami - mam zmiennika - i soboty. Sporadycznie niedziele.

Bardzo proszę o kontakt, jeżeli ktoś zna taką ofertę lub wie jak szukać takiej pracy. icon_smile.gif
tissaia
Sabina, nie wiem jakiej konkretnie pracy zdalnej szukasz, ale zajrzyj tutaj www.freelancer.pl - czasem można znaleźć naprawdę dobrą ofertę -albo inaczej, czasem oferta może Ciebie znaleźć icon_smile.gif Nie wiem, czym się zajmujesz zawodowo, jakie masz wykształcenie itp. Może poszukaj ogłoszeń np. o korektach bądź redakcji tekstów ( na stronach wydawnictw ). Żmudne, nudne, ale popłaca icon_smile.gif
Sabina
Dzięki zajrzę icon_smile.gif
Martalka
Ja natknęłam się na tę stronę jak szukałam tłumaczeń https://www.pracazdalna.eu/
fifafo
CYTAT(Tissaia @ sob, 16 lut 2008 - 18:57) *
Sabina, nie wiem jakiej konkretnie pracy zdalnej szukasz, ale zajrzyj tutaj www.freelancer.pl - czasem można znaleźć naprawdę dobrą ofertę -albo inaczej, czasem oferta może Ciebie znaleźć icon_smile.gif Nie wiem, czym się zajmujesz zawodowo, jakie masz wykształcenie itp. Może poszukaj ogłoszeń np. o korektach bądź redakcji tekstów ( na stronach wydawnictw ). Żmudne, nudne, ale popłaca icon_smile.gif

czy ztym linkiem wszystko oki bo mi nie wchodzi
AniaEL
CYTAT(annakto @ piÄ…, 22 lut 2008 - 09:49) *
czy ztym linkiem wszystko oki bo mi nie wchodzi

u mnie wchodzi bez problemu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.