To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

falvit a ból żołądka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

e_Ena
Czy falvit może w jakiś sposób podrażniać żołądek? Grzebałam trochę po necie ale nic na ten temat nie znalazłam. Nie wiem czy to przypadek, ale już ktoryś raz jak próbuję przez jakiś okres zażywać falvit boli mnie żołądek. Od trzech dni zażywam i dziś znowu kończę się z bólu icon_sad.gif. Co gorsza siedzę w pracy i nie mogę i mam parę ważnych spraw, więc się nawet nie zwolnię. Mam ibuprom tylko, mogę zażyć? Nie pogorszę sobie?
Adasia
Ena, ja też nie mogłam brać falvitu. Lekarz mi to wytłumaczył obecością tam żelaza, tylko nie pamiętam, czy chodziło o ilość, czy rodzaj. Podobnie reaguję jeszcze na jeden z preparatów żelazowych, więc to prawdopodobne.

Ibupromu bym nie brała. Nie żebym się znała na tym jakoś szczególnie, ale tak na logikę - dodatkowo żołądek obciążasz . Inna sprawa, że nie jestem przekonana o skuteczności leków przeciwbólowych w odniesieniu do żołądka właśnie.
Asik 75
Ja też nie mogę brać niektórych leków, oraz zestawów witamin, bo mam delikatny żołądek. Nic mi nie dolega jak biorę witaminy Bion 3 (zawsze przy lub po posiłku), a od wczoraj biorę Vitaral i na razie ok.
Silije
Ena ibuprom na żołądek to niedobry pomysł. 13.gif
Asik 75
Przeciwbólowo dobrze działa paracetamol, który nie drażni żołądka. Na podrażniony żołądek weż ranigast .
e_Ena
Dziewczyny dzięki, ibupromu w końcu nie wzięlam, nawet nie byłam w stanie. Wymęczyło mnie strasznie,ale oszczędzę wam szczegółów icon_wink.gif.
Falvitu się już nie odważę wziąć, to nie może być zbieg okoliczności, taka historia przydarzyła mi się już parę razy i za każdym razem podczas brania tego preparatu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.