To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POMOŻCIE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kaaczuszka3009
Moze zaczne od tego ze ostatni okres miaalm 11 stycznia i trwal to 17 sttycznia, nastpena miesiaczke powinnam miec 8 lutego i teoretycznie jÄ… dostaalm, a raczej tylko mi sie tak wydawalo, mialam czerwona plame na bieliznie ale niestety tylko na tym stanelo do dnia dzisieszego n ie mam okresu. Mozecie mi powiedziec co to znaczy? czy ja jestem w ciazy?
monika13t
witam ja na twoim miejscu poczekalabym jeszcze pare dni jak nie dostaniesz miesiaczki mozesz zrobic test u mnie bylo tak samo teraz jestem w 13 tyg.Albo moze poprostu spoznia ci sie poczekaj jeszcze troche. pozdrawiam
Kiśka
Zrób sobie test ciążowy albo betę (badanie krwi), a czy cykle miałaś regularne?
ANIA21
witam! pozwólcie , że się dołączę. po pierwsze zależy od tego czy cykle miałaś regularne? a po drugie to radziłabym poczekać tak do 13 dni i dopiero zrobić test , życzę ci oczywiście żeby na teście wyszły 2 kreseczki, ja tez tak miałam spóźniał mi sie okres , pozniej miałam jedną plamkę po 13 dniach zrobiłam test i oto jestem już w 23 tygodniu ciąży dodam , że z mężem staraliśmy się ponad rok o maluszka i proszę cud.icon_smile.gif a już baliśmy się ze coś może z nami jest nie tak.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.