To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy pozwolić wyjść na dwór

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

CrazyMary
Marta znów miała chore ucho, dziś własciwie ostatni dzien bierze antybiotyk i chyba jest po chorobie, czuje sie już zupełnie dobrze. Wczoraj spadł snieg, Marta marzy o wyjsciu na sanki ( u nas pierwszy śnieg w tym roku). Żal mi jej strasznie, bo rzeczywiscie to może być jedyna szansa, za kilka dni moze już nie być śniegu... Ale boję się o to ucho icon_rolleyes.gif

Pozwolić czy nie?
sq8jlx
MOże wyjść. My ucho przerabialiśmy 6 razy. Lekarka mówiła że jak nie gorączkuje (min. od dwóch dni) to mimo tego że bierze antybiotyk może wyjść.
grzałka
niestety nie mam w zapaleniach ucha żadnego doświadczenia, ale pewnie bym zabrała na sanki
Ewelinek
Też bym zabrała ale nie na długo bo jednak po antybiotyku organizm może być osłabiony.
Kiśka
I na czas spaceru wsadź jej watkę do uszu.
Sabina
Ja też mam ten dylemat. Ale na razie chyba jednak odpuszczę - jeszcze kaszlą i mają katar. A i śniegu u nas już w zasadzie nie widać z pod kup 21.gif
CrazyMary
Dzięki za odpowiedzi. Wsadziłam watę, czapka na uszy i poszli, oczywiscie na krótko. Marta przeszczęśliwa.
Sabina
Fajnie icon_smile.gif zazdroszczÄ™ icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.