To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chcę zatrudnić panią do prasowania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maggii
Tak tak kochane - poddałam się.
Nie wygram ze stertą ubrań do prasowania icon_cry.gif
Po prostu nie wyrabiam czasowo - praca i 3 dzieci i inne niewinne zajęcia domowe pochłaniaja mnie bez reszty.
A prasowanko stoi w kącie i rośnie w siłę (i objętość)
I tak sobie wymysliłam, że chętnie zamówiłabym panią do prasowania powiedzmy 1 raz w tygodniu na 2-3 godzinki.

Myślicie, że znajdę chetną???

Poradźcie mi stawkę.... Chciałabym, by była to kwota nie za godzinę a za wykonaną pracę: 1 prasowanie - ..... zł. /około 3 godzin pracy/

Co wy na to?
anonimowy
Hej
Mam podobny problem, tylko że ja jestem w ciąży z drugim i już nie mam na nic czasu albo ochoty (czasem zatrudnam moją świetnie zoorganizowaną siostrę;-))).

Do rzeczy. Jeżeli jesteś z okolic Warszawy to mogę ci kogoś podesłać.
Ponieważ obie z koleżanką mamy podobne problemy (ona ma niestety niepełnosprawne dziecko) a nie wiadomo skąd wziąźć sprawdzoną pomoc domową to dałyśmy ogłoszenia no i mamy trochę chętnych (wypełniają ankiety a my sprawdzamy referencje). Nawet robimy zdjęcia. Prawdziwy profesjonalizm. icon_biggrin.gif
Ale naprawdę traktujemy to bardzo poważnie, bo wygląda to jakoś dziwnie, ale mamy koleżanki, które pilnie potrzebują pomocy zwłaszcza przed świętami więc mamy nadzieję, że te nasze dane na coś się przydadzą, ku obopulnemu zadowoleniu.

Jeśli jesteś zainteresowana to napisz: Kasia.sj@wp.pl icon_biggrin.gif

Kasia

PS. Takich pań do prac dorywczych (a nie stałej opieki) jest kilka.
anonimowy
Przeczytałam powyższy post już po wysłaniu. Ze stylistyką kiepsko (zwłaszcza pod koniec wypowiedzi). Nawet pośpiech mnie nie tłumaczy.
Przepraszam

Kasia
maggii
Kasiu icon_lol.gif nie jest tak źle z ta stylistyką .
Niestety nie jestem z Warszawy ani z jej okolic icon_sad.gif
Pod ilościa moich postów jest miasto: Gdynia.. ciut daleko od was, prawda ?

Kasiu a gdzie dawałyscie to ogłoszenie? Bo w anonsach nie mozna przez internet - tylko osobiscie trzeba się stawic...
joannabo
Maggii, tak z prostej ciekawości wink.gif Znudziło się Młodemu??????!!!!!!!!!!
joanna
maggii
Joasiu, jeszcze mu się nie znudziło aczkolwiek...nie widze entuzjazmu w jego oczach icon_cool.gif
Daje mu jeszcze 2 tygodnie i pewnie porzuci pracÄ™ dlatego juz sie zabezpieczam wink.gif
kas
Maggi , to może ja się nadam icon_wink.gif
Brakuje mi tylko 45 000 do wymarzonego Forda Fusion wersja X 100 icon_biggrin.gif . A każda złotówka sie liczy ....
Pzdr
Kas
maggii
Kas ooo to niedużo icon_cool.gif
Musiałabyś tylko zjawic sie u mnie 3000 razy na małe prasowanko więc za jakieś 55 lat masz samochód jak w banku!!!!

A na powazna rozmowÄ™ o zatrudnieniu zapraszam na PRIV icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.