To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hiszpania bez biura podróży???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
Moja mama, która ni w ząb w żadnym języku nie szprecha, chce pojechać do Hiszpanii na pierwsze zagraniczne wakacje w zyciu - i to bez biura podrózy - bo taniej. Tzn sama chce zarezerwować sobie hotel i zorganizowac czas na miejscu.

Doradźcie - gdzie mogłaby pojechać, żeby nie zginąć icon_wink.gif , żeby nie mieszkała z karaluchami (stac ja conajwyżej na dwugwiazdkowy hotel) i zeby mogła cos zobaczyć, pobyczyć się na plaży, pozwiedzać - bez koniecznosci komunikowania się z ludźmi. Hotel to ja jej zarezerwować mogę, tylko rozchodzi się o to, gdzie?

Ktoś może ma jakies sprawdzone miejsca?
tissaia
Gruszka - jeśli chodzi o miejscowość, to ja byłam w Lloret de Mar i jedno jest pewne - Polaków Ci tam dostatek icon_smile.gif więc w razie jakichkolwiek problemów Mama może zwrócić się do kogoś władającego obcym narzeczem po pomoc... A chyba w każdym hotelu organizowane są wycieczki np. do Barcelony, ogłaszane na dużych afiszach tak, że nie sposób nie zrozumieć o co chodzi i wystarczy tylko recepcji palcem pokazać i załatwione icon_smile.gif A przewodnik można kupić po polsku i już. Acha. I odjeżdżają bezpośrednio do Lloret autokary z Krakowa icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.