To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jeździk, rowerek?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ariannae
Co sądzicie na temat jeździków?
Czy warto kupić coś takiego rocznemu dziecku? Czy jeździk nie działa na podobnej zasadzie co chodzik?
A moze lepiej od razu kupic rowerek?

Poradźcie, proszę icon_idea.gif
Mafia
Też polecam jeździk. mój syn ma również rowerek, ale zabawa z nim czy na nim wymaga naszej eskorty, a jeździdełkiem może bawić się sam. Pchał go, "naprawiał", przewoził nim inne zabwki, od niedawna również na nim jeździ.

A może podpowiecie przy okazji prezent dla rocznej panienki? Jeździk ma.
Mika
na początek kupiłabym jeździk,a za 6mies/rok- Magica
mój mając 20 mies. zasuwał na Magicu jak szalony
teraz odwala wszelkie skomplikowane manewry wycofująco-skręcająco-jadące -lepiej jak starsze rodzeństwo wink.gif
zapowiada siÄ™ dobry kierowca 06.gif
Mafia
A ten Magic to rowerek?
Mika
tak icon_smile.gif

Magic
tissaia
Mika- i mówisz że taki 1,5 roczny rajdowiec sobie na Magicu poradzi? Bo my planujemy ogólnorodzinną ściepę na Dzień Dziecka i ten Magic mi po głowie chodzi..Ale nie jestem pewna. Mówisz, ze Twój pirat drogowy szaleje. ... Hmmm...
Mika
CYTAT(Tissaia @ śro, 27 lut 2008 - 13:13) *
Mika- i mówisz że taki 1,5 roczny rajdowiec sobie na Magicu poradzi? Bo my planujemy ogólnorodzinną ściepę na Dzień Dziecka i ten Magic mi po głowie chodzi..Ale nie jestem pewna. Mówisz, ze Twój pirat drogowy szaleje. ... Hmmm...


szaleje to mało powiedziane icon_lol.gif
on się potrafi na zakręcie nie wyrobić i w poślizg wpaść icon_lol.gif
ale fakt -załapał szybko o co chodzi
moje starsze dzieciaki takiego nie miały i większy rower (na 4 kółkach) opanowywały długo i z problemami -miały jakieś 3-4 lata
wczoraj posadziliśmy Antona na taki stary rower brata -gdyby nie fakt,że nogi ma za krótkie to by już pojechał wink.gif
anita b.
Mika, tobie powinni płacić za reklamę Magiców 06.gif

Tissaia, mój dostał Magica dopiero na 2 urodziny ale wcześniej też by sobie poradził, więc uważam, że to super prezent na lato icon_smile.gif

Mika
Anita -ja się nadziwić nie mogę,że tylko jedna firma wpadła na pomysł żeby je produkować wink.gif
konkurencja zbiłaby ceny i dała większy wybór (choć brzydkie nie są)
ten rower prawie nie zmienia się od lat -ja będąc małym sralem też taki miałam icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.