To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie odwołane

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monika ww
Jak już zapowiadalam na ostatnim spotkaniu, zapraszam do mnie w najbliższą sobotę icon_smile.gif

Kto jest chętny?
Ila
Ja 06.gif
betsi26
ja z_choinka.gif
Monika ww
Widziałam się przed chwilą z Anią Mojżeszkową i powiedziała, że przyjdzie icon_smile.gif
Doruśka
ja sie juz nawet nie wypowiadam, bo ostatnio z moich planów nic nie wychodzi.,
użytkownik usunięty
Moniko, dzięki za pamięć i informację! icon_smile.gif

Ja nie mogę się zadeklarować, bo zgłosiłam się na referowanie za tydzień na seminarium, więc możliwe, że wszystkie wieczory do tego czasu będę spędzała nad książkami (we dnie mam zajęcia ze studentami i małą Trzódkę do oporządzenia...).

Ale możliwe, że jak już nie będę w stanie nic przeczytać, to do Was na chwilkę wpadnę, o ile pozwolicie, tak na minutkę.
Mama Mojzesza
Ja przyjde, tym razem naprawde! Co mam przyniesc?

Monika ww
Paka, koniecznie musisz sobie zrobić przerwę 03.gif masz blisko, więc przyjdź chociaż na chwilę ( dłuższą 08.gif )

Ja zrobię jakieś jedzonko na ciepło.
menada
Dziś przyjeżdżają do nas moja mama, Ewa i Fabianek i pewnie zostana do niedzieli, więc niestety nie dam rady icon_sad.gif
ewabi
Ja też mam gości w weekend, przyjeżdżają mamamiowie icon_smile.gif
Gdyby to było bliżej może byśmy dały radę podskoczyć na dwie godzinki, ale tak - mamy do zaopiekowania piątkę dzieci. Następnym razem stawię się na bank - a dla pewności, to chyba zaproszę do siebie icon_biggrin.gif
Monika ww
CYTAT(ewabi @ czw, 28 lut 2008 - 10:05) *
Gdyby to było bliżej może byśmy dały radę podskoczyć na dwie godzinki, ale tak

A tam daleko... w sobotę wieczorem nie ma korków, więc raptem 15-20minut się jedzie samochodem 08.gif
skanna
Monika, ja już próbowałam je namówić icon_sad.gif

Ja mam coraz większe szanse przybycia, upiekę pleśniaka, bo odgrzebałam wątek zlotowy sprzed trzech lat i tam w kółko o pleśniaku było icon_smile.gif
Monika ww
CYTAT(Mama Mojzesza @ wto, 26 lut 2008 - 23:44) *
Ja przyjde, tym razem naprawde! Co mam przyniesc?


Aniu, a możesz sałatkę jakąś zrobić?

Jakbyś nie miala pomysłu to podsuwam przepis Menady, salatka pychaaa icon_smile.gif

Sałatka brokułowa

1 średnią cebulę pokroić w cieniutkie paseczki
Paprykę konserwową pokroić w równie cieniutkie paseczki (tak 1/3 słoika)
2/3 kostki sera feta pokroić w.... kosteczkę
Podgotować 1 duży brokuł, podsuszyć, porozrywać na małe kawałeczki

sos:
1/2 dużego kubka jogurtu naturalnego
2 łyżki majonezu
2 ząbki czosnku (lub więcej, jak kto lubi)
sól,
pieprz

Składniki wrzucić do miski, polac sosem, wstawić na chwilę do lodówki, wymieszać
Monika ww
Spotkanie jest jutro, zaczynamy około 20-stej.

Skanna, a MonikaS. wie o spotkaniu?
skanna
Chyba nie wie, zadzwonię do niej. Do mongi też.
monga
Hej hej !

No to już wiem o spotkaniu, w sumie chyba mi pasuje, jak nie będziemy mieć gości to postaram się stawić na jakieś 2 godzinki. Poproszę o adres na priv'a. Nie deklaruję się z niczym, bo nie wiem jeszcze jak to jutro będzie wyglądało, coś tam przyniosę, pewnie ze sklepu.
hawah
Skanna mnie poinformowała na gg o spotkaniu - niestety nie mogę, bo sama mam gości.
Ale tak w ogóle to fajny pomysł przetrwać orkan w forumowym towarzystwie icon_smile.gif
kachaaa
Ila informacje dostarczyła ... wiec jeśli mozna to ja bardzo chętnie. Mogę upiec jakies coś "proszkowego" albo kupic cos bo nie dam rady czasowo coś sama , albo jesli nie lubicie glutaminianku to mogę zrobić sałatke makaronowo- selerowo- szynkową
Ila
Kasiu, salatke icon_wink.gif
MonikaS.
Mnie miało nie być, ale się jednak pojawię icon_smile.gif
Tylko nie mam adresu.
PrzyniosÄ™ coÅ› kupnego, tylko co? jakieÅ› ciasto, wino?
skanna
A ja miałam być, ale dziś rano moje przybycie stanęło pod znakiem zapytania, dam znać po południu, mam nadzieję, że jednak dam radę.
Z tym, że na pewno nie z pleśniakiem, bo musiałabym się chyba rozdwoić icon_smile.gif


A co do orkanu - może być wesoło, jak się okaże, że wracanie w środku nocy nieco niebezpieczne jest. Może się tak z karimatami i śpiworami na wszelki wypadek wybrać? icon_wink.gif
Doruśka
Ja nei dam rady: zadzwonili,ze meble przywiozÄ… . bo ja oczywiscie mam remont:))
Monika ww
Adres do obu Monik wysłałam na pw icon_smile.gif

Kachaaa, ja też głosuję za sałatką 03.gif

Co do orkanu, to moze nie będzie tak źle, miało wiać już ostatniej nocy, a było cicho, w dzień też przepowiadali większa siłę wiatru niz jest...

Jeśli zajdzie taka potrzeba, oferuję spanie dla 2 góra 3 osób ( reszta na karimatach 08.gif )
Ila
CYTAT(MonikaS. @ sob, 01 mar 2008 - 09:28) *
PrzyniosÄ™ coÅ› kupnego, tylko co? jakieÅ› ciasto, wino?


Monika, wino biore ja icon_wink.gif biale polslodkie - takie wytyczne dostalam od Moniki ww.
No chyba, ze jedna butelka Wam nie wystarczy 06.gif

Powiem tak, ja bede na pewno, jesli mnie chlop pusci, bo troche orkan go przerazil 29.gif
Monika ww
Monika, ale skoro będzie nas całkiem sporo to tez możesz wino przynieść, żeby nie zabrakło 08.gif

A jak ktos nie wie co przynieść, to może jakiś sok lub coca colę....

Ja robię zapiekankę z sosem bolońskim i beszamelem icon_smile.gif
monga
No i nici ze spotkania z mojej strony. Mój mąż godzinę temu pojechał do pracy, bo coś tam nawaliło icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Oczywiście nie wiadomo kiedy wróci, ale pewnie późno. Poprzednim razem jak było spotkanie też siedział w robocie, tylko wtedy się z tym liczyłam, a dzisiaj wyszło z zaskoczenia, musiałam ze sklepu się szybko zwijać i wracać do domu.

A taką miałam chęć na tą zapiekankę Moniki icon_confused.gif

A z wiatrem może być różnie, jak szłam sobie koło 14 to chwilami wiało już naprawdę bardzo mocno, z wiatrem to prawie nie trzeba było iść, samo pchało icon_wink.gif
skanna
Dopiero co weszłam do domu, więc spotkanie muszę sobie darować. A nie wzięłam ze sobą komórki, więc nie mogłam nikomu dać znać, że mnie nie będzie jednak icon_sad.gif
Potwora
Bawcie się dobrze i oby Was nie wywiało icon_wink.gif
Nasz wyjazd został przesunięty na za tydzień icon_sad.gif więc siedzę sama w domu, Maks śpi.
Monika ww
Znowu zapraszam do siebie, w piÄ…tek 28. marca icon_smile.gif

Jest ktoś chętny na spotkanie?
skanna
icon_sad.gif
W piÄ…tek? W piÄ…tek? Buuuuu icon_sad.gif
ewabi
ja chyba wyjezdzam na weekend. Jesli jednak nie wyjade, to chetnie sie stawie.
ps. nie mam polskich liter, przepraszam
Ila
Tym razem bede icon_wink.gif Nie przewiduja zadnych huraganow 29.gif
Potwora
Ja wyjeżdzam icon_wink.gif
Bawcie siÄ™ dobrze!!
Monika ww
Z powodu braku chętnych spotkanie zostaje odwołane....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.