To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LISZJE NA TWARZY I GÅ‚OWIE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

LidiaMama
witam Was mamy mam pytanie u mojej koleżąnki jej córeczka ma na główce i buzi liszaje i tylko tam to ją swedzi czy spodkałyście sie juz u swoich dzieci z reakcja taka i od czego to było i moze sie pojawiać z góry dziekuje prosze o porady
pinola
Witam! Moja córcia miała takie historie (skaza białkowa) i czasem ma nawroty jak wprowadzam coś nowego do menu (np ostatni po marchwce). Konieczna jest wizyta u pediatry/alergologa bo drapiąc rozszerza skażony obszar a uszkadzając naskórek może go jeszcz zainfekować!
Asik 75
A czy liszaje na szyji, żółte skorupki za uszami, oraz nawracające zaczerwienienia w pachwinkach , koło odbytu to też może być skaza białkowa?
Mika
u nas liszaje na buzi robią się przy zetknięciu z pomieszczeniem gdzie przebywa pies - syn jest uczulony na psy
my możemy tylko gdybać co to może być
wszystko wskazuje na JAKIÅš alergen
ale jaki,to trzeba już do alergologa iść i badania zrobić
Madalenka
mój Hubert jak był malutki dostawał takie plamy od produktów mlecznych gdy np. wypił 10-cio pak actimela w 1 dzien (oczywiście po kryjomu przed nami;P)
posmaruj te miejsca wazeliną jest najbezpieczniejsza bo nie ma żadnych dodatków (dodatkowych substancji podrażniających tj. perfumy, konserwanty) i odwiedź alergologa albo przynajmniej pediatrę, pamiętaj, że nieleczona alergia skórna zamienia się najczęściej w oddechową i dziecko zostaje astmatykiem:(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.