To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

castagnus

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

borkosia26
witam! czy są tu dziewczyny którym castagnus pomógł. Ja staram się o dzidzie 2 lata i chcę zacząć brać catagnus może mi pomoże.
gosiata1
borkosia nie wiem czy nie odpsuję zbyt pózno.Ja starałam sie o nasze maleństeo prawie półtora roku.Kiedy poszłam do gina,a było to pamietam w kwietniu,zaleciła mi brać Castagnus,powiedziała,że to niezaszkodzi bo jest to środek ziołowy i mozna go brać.brałam go przez 3 miesiące tak jak jest to napisane w ulotce,potem miałam zrobic miesiąc przerwy i znów brać.Lecz jak tylko brałam przez trzy miechy,pózniej stwierdziłam,że nic nie wychodzi to odstawiłam te tabletki.Dopiero w listopadzie ujrzałam II kreseczki,byłam szczęśliwa,moze i ten Castagnus troche mi pomógł,nie wiem.
Ten lek jest na urególowanie cyklu.Spróbój bo nie zaszkodzi 03.gif  Powodzenia.
niewidzialna
też brałam ten lek,ale byłam po ciąży, chodziło o uregulowanie zwariowanych hormonów bo zrobił mi sie guzek w piersi, na to akurat pomogło
lunka
No to ja powiem tak, w uregulowaniu cyklu pomógł mi znakomicie, nie zdążyłam wziąć nawet trzeciego miesiąca 08.gif
Spiot
Hej a na co pomaga ten castagnus,uregulowuje cykl?Bo ja to mam wydaje mi sie mało śluzu,czy na to też może pomoc
CZARNA863
ja wczoraj byłam u gina to powiedział,żeby tego nie brać,a na śluz dobry jest wiesiołek:)ja śluz miałam ok ale brałam go tak ,,dodatkowo''pozdrawiam
kalinkaa
hej! tez mam pytanie a mozna brac castangus i wiesiolka naraz?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.