To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co mam jesc gdy karmie piersia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewa3500
z tej strony ewa jestem mlodom mama i boje sie ze mala dostanie kolki pomuszcie mamy icon_sad.gif
Maadzik
Ewa tu znajdziesz wszystko co potrzeba

https://www.maluchy.pl/forum/Odzywianie-pod...enia-t4341.html
♫ agitusek ♫
CYTAT(ewa3500 @ piÄ…, 29 lut 2008 - 17:24) *
z tej atrony ewa jestem mlodom mamom i boje sie ze mala dostanie kolki pomuszcie mamy icon_sad.gif


a mnie sie wydaje ze to podpucha bo chyba jest to niemowliwe aby robic tyle bledow.... 43.gif
ewa3500
ok narobilam troche bledów ale przez pomylke
kala101
Ewa ja jem wszystko oprucz nabiału i krowy bo małą ma skaze białkową i jest ok
Ammm
Niektore badania wykazuja (i ja sie z nimi zgadzam), ze dieta nie ma duzego wplywu na kolki. Oczywiscie pod warunkiem, ze nie jesz non stop bigosu, fasolki po bretonsku i grochowki.
Becia;)
dodam jeszcze że herbata z kopru włoskiego herbapolu 2 saszetki na 1l. wody doskonale /można posłodzić/ wpływa na laktację oraz na trawienie maluszka, a kosztuje ok.3,50 nie jak herbatki hippa a można się przyzwyczaić 04.gif i pić tyko to 08.gif
pozdrawiam
Ammm
Becia, ale kopru nie mozna pic dluzej niz 3 tygodnie.

A ja to w ogole chyba jakas dziwna jestem, bo uwielbiam ten smak (po lekkim oslodzeniu) i musze sie kontrolowac, zeby nie pic za duzo. A herbatke Hippa to juz bym litrami mogla, a teraz nie moge bo jest z laktoza, a ja na diecie 21.gif
ewa3500
tzn jak bede pila tom cherbatke to zwiekszy mi sie pokarm wink.gif
a czy jak jom karmie to czy moge jom przepoic bo po karzdym karmieniu jak beknie to dostaje czkawki
Eliszka
'Som' różne szkoły co do podawania innego picia niz pierś, jedni mówią żeby nie dawać inni, że można, ja dawiałam i daję różne herbatki z granulek albo bobofen fix herbapolu do zaparzania, więc jak chcesz to możesz 'jom' przepoić, na opakowaniach herbatek jest napisane od którego miesiąca mozżna dawać

p.s. Jak można tyle ''byków'' zrobić w jednym poscie 37.gif
cydorka
CYTAT(ewa3500 @ nie, 02 mar 2008 - 09:49) *
tzn jak bede pila tom cherbatke to zwiekszy mi sie pokarm wink.gif
a czy jak jom karmie to czy moge jom przepoic bo po karzdym karmieniu jak beknie to dostaje czkawki


Ewa po pierwsze sprawdzaj swoje posty przed wysłaniem, po drugie czy naprawdę jest to konieczne żeby to samo pytanie zadać w 10 różnych tematach na 10 różnych podforach
w prawie każdym dostałaś odpowiedź i link do forum karmienie piersią
przenieÅ› siÄ™ tam proszÄ™

cyd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.